«Дніпро» виграв у «Запоріжжя», «Київ-Баскет» продовжив переможну серію в Суперлізі

У результативному поєдинку кияни на виїзді обіграли «Тернопіль».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

Команди баскетбольної Суперліги України провели матчі чергового туру. У неділю, 8 листопада, відбулися два поєдинки.

У першому матчі неділі в Дніпрі зустрілися «Дніпро» і «Запоріжжя». Гості повели 7: 0, причому всі очки в складі «Запоріжжя» заробив Мальчевський. Кеффі забив триочковий, і «Дніпро» горів уже 0:10. Перші очки господарі набрали на 6-й хвилині - 3 очки закинув Террелл. За підсумками першої чверті «Дніпро» програвав 7 очок.

Дніпряни намацали свою гру, і на 5-й хвилині другої чверті Бобров вперше вивів господарів вперед 25:24. В цілому друга половина залишилася за «Дніпром» 39:33. Господарі продовжили нарощувати перевагу, і до кінця третьої чверті перевага «Дніпра» становив вже 20 очок. Гості за третю десятихвилинку набрали лише 6 очок. «Запоріжжя» трохи додало, і навіть виграло заключну чверть, але «Дніпру» для перемоги в матчі цілком вистачило видобутого раніше очкового переваги.

У другому поєдинку дня "Тернопіль" зустрівся з лідером поточного сезону «Київ-Баскетом». Кияни вийшли вперед після дальнього кидка Мішули, але незабаром рахунок став рівним 5: 5. Гості виграли першу чверть, але вже на старті другої Подковиров влучним дальнім кидком вивів «Тернопіль» вперед. На екваторі другої десятихвилинки Мішула довів перевагу гостей до семи очок, а потім відрив виріс до +12. У підсумку перша половина матчу закінчилася з рахунком 33:47.

«Тернопіль» повернувся в гру у третій чверті, удвічі скоротивши відставання. Але більшого господарям майданчика не дозволив «Київ-Баскет». Нічия в четвертій чверті, і підсумкова перемога київського клубу, стала для «Київ-Баскету» дев'ятою в чемпіонаті Суперліги.

• «Дніпро» - «Запоріжжя» 82:63 (15:22 24:11, 20: 6, 23:24);
  • «Тернопіль» - «Київ-Баскет» 90:97 (19:21, 14:26, 32:25, 25:25);

Наступні поєдинки Суперліги відбудуться 13 і 14 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поєдинки дев'ятого туру УПЛ, а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .