«Дніпро» в овертаймі програв «Донбасу» в матчі півфінальної серії УХЛ

«Донбас» зрівняв рахунок у серії до чотирьох перемог.

Про події матчу УХЛ повідомляє Інформатор .

У четвер, 3 вересня, «Донбас» та «Дніпро» провели другий матч півфінальної серії розіграшу Української хокейної ліги. У першій грі захисник херсонської команди Денис Макаров відзначився трьома закинутими шайбами до воріт суперника, що допомогло «Дніпру» відсвяткувати перемогу.

Гру команди розпочали без розвідки, і небезпечні моменти стали виникати біля воріт суперників з перших хвилин. Гравці зробили кілька небезпечних кидків, але воротарі грали бездоганно. А за 8 хвилин до кінця періоду неприємний інцидент стався з одним з лайнсменов. Гравець «Донбасу» не за правилами зустрів суперника, і той, падаючи, зачепив ковзаном обличчя арбітра. Але в хокей справжні чоловіки не тільки грають, а ще й судять. Після отримання медичної допомоги лайнсмен зміг у другому періоді повернутися до виконання своїх обов'язків.

На 5-й хвилині другого періоду прекрасний шанс відкрити рахунок змарнував гравець «Донбасу». Він вийшов практично один на один, але не зміг переграти голкіпера «Дніпра» Хомутова. Забили господарі на 11-й хвилині періоду, після вдалої гри Віталія Ляльки на добиванні. «Дніпро» зрівняв на 17-й хвилині періоду. Команда, перебуваючи в більшості, розіграла чудову комбінацію в зоні суперника, і Гасніков відправив шайбу у ближній кут.

Ближче до кінця третього періоду все більш відчувалася перевага «Донбасу». Команда багато часу проводила в зоні суперника, обстрілюючи ворота «Дніпра». Але всі спроби господарів вийти вперед переривалися захистом і воротарем херсонців. Так тривало аж до закінчення основного часу матчу. Гра продовжилася в овертаймі, і на другій хвилині додаткового періоду Казаковцев кидком у верхній кут приніс перемогу «Донбасові».

Наступний матч серії пройде в Херсоні в неділю, 6 вересня.

• «Донбас» - «Дніпро» 2: 1 (після овертайму). (Лялька, Казаковцев - Гасніков), (рахунок в серії 1: 1);

Раніше ми повідомляли про перший матчі в серії «Донбас» - «Дніпро» .