«Дніпро» в гостях виграв у «Краматорська» та вийшов у півфінал плей-офф

Визначилися всі півфіналісти плей-офф.

«Дніпро», всуху обігравши «Краматорськ», став четвертим півфіналістом серії плей-офф Української хокейної ліги. У півфінальних серіях до чотирьох перемог зіграють «Кременчук» - «Сокіл» і «Донбас» - «Дніпро».

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 27 березня, відбувся третій вирішальний чвертьфінальний матч серії плей-офф між «Краматорськом» та «Дніпром». Другий поєдинок завершився перемогою «Дніпра» в третьому овертаймі і став найтривалішим матчем в історії УХЛ.

Матч активніше розпочали гості. Воротар «Краматорська» Коровай впорався з кидками Каракулькіна, Гаснікова та Панасенка. «Краматорськ» у боргу не залишився, і змусив потрудитися голкіпера «Дніпра». Хомутов відбив кидки Гриня і Ромащенка, а також в ближньому бою не дозволив Геворкяну проштовхнути шайбу у ворота. А на 9-й хвилині «Дніпро» відкрив рахунок в матчі. Каракулькін виїхавши на ворота «Краматорська» не став віддавати пас, який напрошувався,на вільного партнера, а сам переграв Короваева і відправив шайбу у ворота. «Дніпро» отримав чисельну перевагу, але ледь не пропустив сам. Ресурсов вийшов один на один, але не зміг переграти Хомутова, потрапивши в щиток голкіпера.

На початку другого періоду Хомутов відбив кидок Люльчука, а Ресурсов знову не реалізував вихід один на один з голкіпером «Дніпра». На 26-й хвилині арбітр призначив буліт у ворота «Дніпра». Жвачкін намагався перехитрити Хомутова і закинути в кут, але план форварда «Краматорська» провалився, і голкіпер «Дніпра» вийшов переможцем в цій дуелі. На 31-й хвилині Панасенко потрапив в штангу воріт «Краматорська», а потім захисник викинув шайбу, яка опинилася за спиною Короваева. У час, що залишився до кінця другого періоду час голкіпери ще не раз виручали свої команди, і не дозволили змінитися цифрам на табло.

«Краматорську» необхідно було відіграватися, і хокеїсти команди господарів з новими силами обрушили свої атаки на ворота «Дніпра». Хомутов парирував кидок Ципнятова, а на 44-й хвилині воротареві «Дніпра» на допомогу прийшов каркас воріт. Часу до кінця матчу залишалося все менше, а шайба ніяк не йшлося в ворота «Дніпра». Навпаки, на 53-й хвилині Швецов кидком в дальній верхній кут воріт «Краматорська» зробив рахунок 0: 2.

«Дніпро» отримав чисельну перевагу і упустив кілька можливостей закинути третю шайбу і зняти всі питання про переможця матчу. На 59-й хвилині «Краматорськ» зняв голкіпера, а «Дніпро» залишився втрьох проти шести польових гравців суперника. Але і в цій ситуації «Дніпро» не пропустив, а Хомутов оформив шутаут

• «Краматорськ» - «Дніпро» 0: 2 (0: 1, 0: 0, 0: 1).

У півфінальних серіях зіграють «Кременчук» - «Сокіл» і «Донбас» - «Дніпро». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі Франція - Україна і про результати інших поєдинків першого туру кваліфікації до ЧС-2022,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .