«Дніпро» і «Прометей» здобули перемоги з комфортною різницею в рахунку

«Прометей» виграв ще один номінально гостьовий матч на своєму майданчику.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ.

Команди баскетбольної Суперліги України провели матчі чергового туру.

У суботу, 14 листопада, зустрілися «Одеса» і «Хімік». Матч проходив з ігровою перевагою гостей, які потроху нарощували різницю в рахунку. «Хімік» виграв перші три чверті з однаковим рахунком 17:13. Одесити спробували нав'язати боротьбу в четвертій чверті і навіть виграли її з рахунком 15:10, однак для загального успіху цього виявилося недостатньо. Перемога над «Одесою» стала для «Хіміка» четвертої поспіль у регулярному чемпіонаті.

У неділю, 15 листопада, відбулися два поєдинки Суперліги. У першому матчі дня дніпровського «Дніпро приймав клуб Харківські Соколи». «Дніпро» зі старту пішов у відрив 5: 0, на що гості відповіли трьома дальніми і повели 9: 5. В середині першої чверті «Дніпро» поступався 9:12, але зумів переломити хід матчу і виграв першу чверть 25:21.

У другій чверті «Дніпро» продовжив нарощувати перевагу, і за дві хвилини до перерви воно досягла чотирнадцяти очок. Харків'яни трохи підібралися до господарів, і перша половина матчу завершилася з рахунком 46:35 на користь «Дніпра».

В середині третьої чверті після точних штрафних кидків Дугата «Дніпро» повів з різницею +17, але харків'яни скоротили її до 10 очок. В цілому, третя десятихвилинка стала найрезультативнішою в матчі і єдиною, яку виграли гості. Заключна чверть також пройшла в рівній боротьбі. «Дніпро» не дозволив собі розслабитися, і тримав «Харківських Соколов» на комфортній для себе дистанції до кінця матчу.

У другому матчі неділі «Запоріжжя» зустрілося з «Прометеєм». Не дивлячись на те, що господарями вважалися баскетболісти «Запоріжжя», матч проходив на домашньому майданчику «Прометея» у Кам'янському. Рахунок в матчі точним триочковим кидком відкрив гравець «Запоріжжя» Кеффі. «Запоріжжя» повело +5, але «Прометей» після кидка Ріда підібрався до лідера на відстань одного очка. За дві з половиною хвилини до кінця першої чверті Сидоров вперше в матчі вивів «Прометей» вперед. Однак першу десятихвилинку все ж виграло «Запоріжжя» 21:18.

«Прометей» досить швидко відігрався і повів +3. Команди йшли очко в очко, і на 5-й хвилині чверті рахунок став рівним 27:27. «Прометею» вдався ривок, і на перерву команди пішли за рахунку 38:45.

«Прометей» другу половину матчу почав з ривка 4: 0, а до середини третьої чверті довів свою перевагу до 13 очок. Перед заключною десятихвилинкою рахунок на табло був 55:67. Переваги у 12 очок цілком вистачило баскетболістам «Прометея» щоб впевнено себе почувати у заключні хвилини матчу. Не дивлячись на те, що «Запоріжжю» вдалося виграти четверту чверть, загальну перемогу святкували гравці «Прометея».

• «Одеса» - «Хімік» 54:61 (13:17, 13:17, 13:17, 15:10);
  • «Дніпро» - «Харківські Соколи» 88:77 (25:21, 21:14, 24:25, 18:17);
  • «Запоріжжя» - «Прометей» 80:89 (21:18 17:27, 17:22, 25:22)

Наступні поєдинки Суперліги відбудуться 19 і 20 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинку Ліги націй Німеччина -Україна,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .