Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вдів обирали таких, які зайвого не бовкнуть
Напередодні виборів президента росії кремль прагнув показати "турботу" російського диктатора владіміра путіна про простих росіян, чоловіки яких загинули на війні в Україні. Втім, організували жорсткий відбір родин окупантів, щоб уникнути небажаних запитань під час різдвяної зустрічі.
Аналітики з Інституту вивчення війни (ISW) проаналізували зустріч й те, як саме у кремлі підбирали для зустрічі з путіним родини загиблих окупантів. Аналітики вважають, що акцент робився на тому, щоб під час зустрічі вдови окупантів не ставили незручних запитань диктатору.
Відомо, що сама зустріч відбулася 6 січня у Ново-Огаревому – резиденції путіна. Диктатор на камери вихваляв "героїзм" російських військовослужбовців.
В ISW підкреслюють, що російський диктатор постійно намагається показати на камери, що його нібито турбує доля росіян, які втратили в Україні своїх рідних й близьких. Так, нещодавно путін навіть відвідав лікарню з пораненими окупантами, щоб показати, що його нібито цікавить їхня подальша доля.
Аналітики з ISW не мають сумнівів, що фейкова турбота диктатора - це частина передвиборчої кампанії путіна. Підтримуючи сім'ї загиблих, російський диктатор заручається підтримкою російського суспільства, знову натякаючи на те, що війну проти України й надалі підтримають "прості росіяни".
Кремль ретельно відбирає на такі зустрічі з путіним людей, щоби вони не ставили диктатору незручних питань. "Агентство новин" вже провело ретельний аналіз усіх членів п'яти сімей, які 6 січня були присутні на зустрічі з путіним. З'ясувалося, що всі без винятку вони наближені або до міноборони країни-окупанта рф, або уряду. Серед присутніх була вдова окупанта із росгвардії. Ця росіянка є чинною главою "Комітету сімей воїнів вітчизни". Ще одна вдова очолює Тамбовське відділення "Фонду захисників вітчизни". Інші людин - члени сім'ї настоятеля храму при ракетних військах рф.
Відомо, що окупанти із цих п'яти сімей отримали посмертне звання героя рф. Така практика відбору є для кремля стандартною, у ній немає нічого нового та незвичного.
Російський диктатор володимир путін йде на вибори президента рф у 2024 році як самовисуванець. Його кандидатуру підтримала так звана “ініціативна група виборців”. 14 грудня голова виконкому Народного фронту Михайло Кузнєцов заявив, що рішення ухвалили одноголосно. Для реєстрації як самовисуванця путіну необхідно зібрати 300 тис. підписів виборців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.