Головна
Наука
Медицина
00:52, 28 Квітня
Информатор UA

Интро

Зеленський зосередився на політичному фронті, відновленні України після війни, а також на боротьбі українців проти окупантів. Вибрали головне зі звернення глави нашої держави. Європейська комісія схвалила рішення прибрати на рік усі митні збори та квоти на український експорт. Також зупиняється дія антидемпінгових тарифів. РФ намагається влаштувати хаос у світі, влаштувавши глобальну цінову кризу. Особливо це впливає на продовольство. Експорт з України допоможе стабілізувати ринки. Вирішується питання збільшення потенціалу транспортних коридорів на нашому західному кордоні. Зеленський поспілкувався із президентом Індонезії. Розмова торкнулася продовольчої кризи. Глава нашої держави зазначив, що загроза проблем цього напряму зберігатиметься, поки рф не почне шукати миру. Президент України поспілкувався з прем'єр-міністром Італії подякував за приєднання до розслідування злочинів рф в Україні, а також за санкції проти росії. Цього тижня рашистська федерація розпочала нову серію енергетичного шантажу Європи. росія припинила постачання газу до Польщі та Болгарії, і це лише доводить, що ніхто не може бути впевнений у надійності торгових коридорів під час укладання договорів з рф. 27 квітня відбулося перше засідання Конгресу місцевої та регіональної влади з початку вторгнення рф. Вдалося обговорити питання щодо відбудови нашої країни. Від місцевої влади очікуються конкретні запити та пропозиції. Мета нашої країни не лише відновити все, що зруйнували окупанти, а вирішити старі проблеми. Володимир Зеленський також подякував мешканцям України на півдні, які виступають проти рашистів, показують свою реальну позицію, ігнорують окупантів та роблять усе, щоб показати, що рашисти їм не потрібні. Державні нагороди отримали 173 військовослужбовці ЗСУ. Звання Героя України отримав командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Наєв Сергій Іванович. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

«Для мільйонів людей у різних країнах загроза голоду зберігатиметься, доки росія не почне шукати миру з Україною», – звернення Володимира Зеленського

Читать на русском
«Для мільйонів людей у різних країнах загроза голоду зберігатиметься, доки росія не почне шукати миру з Україною», – звернення Володимира Зеленського

Президент України підбив підсумки 63-го дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Зеленський зосередився на політичному фронті, відновленні України після війни, а також на боротьбі українців проти окупантів. 

Вибрали головне зі звернення глави нашої держави. 

 

 
  • Європейська комісія схвалила рішення прибрати на рік усі митні збори та квоти на український експорт. Також зупиняється дія антидемпінгових тарифів. 
  • РФ намагається влаштувати хаос у світі, влаштувавши глобальну цінову кризу. Особливо це впливає на продовольство. Експорт з України допоможе стабілізувати ринки. 
  • Вирішується питання збільшення потенціалу транспортних коридорів на нашому західному кордоні. 
  • Зеленський поспілкувався із президентом Індонезії. Розмова торкнулася продовольчої кризи. Глава нашої держави зазначив, що загроза проблем цього напряму зберігатиметься, поки рф не почне шукати миру. 
  • Президент України поспілкувався з прем'єр-міністром Італії – подякував за приєднання до розслідування злочинів рф в Україні, а також за санкції проти росії. 
  • Цього тижня рашистська федерація розпочала нову серію енергетичного шантажу Європи. росія припинила постачання газу до Польщі та Болгарії, і це лише доводить, що ніхто не може бути впевнений у надійності торгових коридорів під час укладання договорів з рф. 
  • 27 квітня відбулося перше засідання Конгресу місцевої та регіональної влади з початку вторгнення рф. Вдалося обговорити питання щодо відбудови нашої країни. Від місцевої влади очікуються конкретні запити та пропозиції. Мета нашої країни – не лише відновити все, що зруйнували окупанти, а вирішити старі проблеми. 
  • Володимир Зеленський також подякував мешканцям України на півдні, які виступають проти рашистів, показують свою реальну позицію, ігнорують окупантів та роблять усе, щоб показати, що рашисти їм не потрібні. 
  • Державні нагороди отримали 173 військовослужбовці ЗСУ. Звання Героя України отримав командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Наєв Сергій Іванович. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.