«Динамо» виграло у Львові і «Динамо» виграло у Львові і продовжило лідирувати в УПЛ лідирувати в УПЛ

Гранди українського футболу в шостому турі зустрілися зі львівськими клубами. «Динамо» обіграло «Рух», а «Шахтар» розгромив МФК «Львів» і продовжив гонку за київським клубом.

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У суботу, 17 жовтня, відбулися поєдинки шостого туру розіграшу Прем'єр-ліги. Початок матчів за участю лідерів українського футболу «Шахтаря» і «Динамо» знову призначили на один час, ставлячи любителів футболу перед непростим вибором, за яким з матчів спостерігати в прямому ефірі.

У стартовій зустрічі шостого туру «Минай» приймав «Маріуполь». Гості могли вийти вперед вже на 8-й хвилині гри - Сікан пробив в поперечину, після навісу Стасюка з лівого флангу. Бондаренко справа увірвався в штрафного майданчику «Минаю», і прострілив уздовж воріт, але Лопирьонок встиг вибити м'яча з-під ноги Сікану.

На початку другого тайму Бондаренко заволодів м'ячем після обрізки Лопирьонка біля штрафного «Минаю», але забарився, і захисник встиг заблокувати його удар. На 60-й хвилині небезпечний момент виник біля воріт «Маріуполя». Нурієв увірвався до штрафного, але з гострого кута пробив у воротаря. А на 90-й хвилині Саків в своєму штрафному порушив правила проти Мишнева, і Бондаренко, реалізувавши пенальті, приніс перемогу «Маріуполю».

У матчі львівського «Руху» з лідером турнірної таблиці УПЛ київським «Динамо» гості з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль, але небезпечний момент створили лише на 18-й хвилині. Супряга обіграв суперника і пробив в ближній кут, але воротар «Руху» Бандура з ударом впорався і перевів м'яч на кутовий. Динамівці почали грати активніше. На 30-й хвилині Де Піна скористався пасом Циганкова до штрафного і ударом в дотик відправив м'яча у ворота «Руху».

У перерві тренер «Руху» провів відразу три заміни. Як і в першому таймі, «Динамо» заволоділо м'ячем, і Караваєв небезпечно пробив із середньої дистанції, але Бандура з ударом впорався. На 54-й хвилині Буяльський після передачі Миколенко пробив точно в руки голкіперу. Другий м'яч «Динамо» забило на останній хвилині основного часу матчу. Кендзера прострілив на Родрігеса, і легіонер київського клубу встановив остаточний рахунок в матчі. «Динамо» зберегло лідерство в турнірній таблиці і через тиждень зіграє з «Олександрією».

У поєдинку «Шахтаря» зі «Львовом» господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині. Після прострілу Тете з лівого флангу м'яч опинився у Коваленко, і гравець «Шахтаря» ударом з близької відстані вивів свою команду вперед. А через 5 хвилин Маркос Антоніо замкнув навіс Додо з правого флангу, відправивши другого м'яча у ворота «Львова». «Шахтар» продовжив атакувати, і на 16-й хвилині комбінацію Коваленко - Тете - Маркос Антоніо точним ударом завершив Дентіьо. Через дві хвилини Хочолава пасом з глибини вивів Коваленко один на один з воротарем «Львова», і гравець «Шахтаря» відправив четвертий м'яч у ворота львівської команди.

На 25-й хвилині м'яч після подачі кутового виявився у Шини, який ударом в дотик під поперечину воріт «Шахтаря» скоротив відставання «Львова» в рахунку. На 38-й хвилині Дентіньо обіграв трьох суперників, але пробив поруч зі штангою. На останній хвилині першого тайму Корнієнко вискочив один на один з голкіпером «Львова» Костиком, але спочатку пробив у воротаря, а після повторного удару м'яч зупинив захисник. Арбітр матчу навмисну гру рукою в цьому епізоді не побачив і пенальті не призначив.

П'ятий м'яч «Шахтар» провів після контратаки. Маркос Антоніо пасом вивів Соломона до воріт, і гравець «Шахтаря» не зближуючись з голкіпером обвідним ударом у дальній кут відправив м'яч у сітку. «Шахтар» трохи розслабився, і Трубіну довелося відбити два складних удари у виконанні Сабіно і Кошмана. «Шахтар» впевнено переміг і продовжив погоню за лідером, поступаючись київським «Динамо» 2 очка.

У заключному матчі суботи «Зоря» приймала «Колос». На 6-й хвилині дальній удар Кочергіна пройшов над поперечиною воріт «Колосу». А через дві хвилини м'яч після подачі з кутового з лівого флангу і удару Цвека пройшов поруч із дальньою стійкою воріт гостей. Темп гри поступово сповільнився, і моментів було небагато. А на 31-й хвилині воротар «Колосу» Кучерук перевів у поперечину потужний удар Кочергіна.

На 35-й хвилині помилка Абу Ханни призвела до гострої контратаки «Колосу», але Ільїн замість передачі, що напрошувалася на вільного Морозка, завдав удару, з яким впорався голкіпер «Зорі» Шевченко. Господарям також вдалася контратака, і Кочергін отримавши пас від Кабаєва, розстріляв ближній кут воріт «Колосу».

У дебюті другого тайму гравець «Колосу» Морозко, намагаючись перервати простріл з лівого флангу, ледь не зрізав м'яч у власні ворота. Чергова атака «Зорі» завершилася ударом Фаворова над поперечиною. На 75-й хвилині матчу голкіпер «Зорі» Шевченко переклав на кутовий удар Богданова під поперечину зі штрафного. На останніх хвилинах «Колос» осадив штрафну «Зорі», подав три кутових поспіль, в результаті заробивши пенальті. М'яч після удару гравця команди гостей потрапив в руку Юрченко, і арбітр призначив одинадцятиметровий. До м'яча підійшов Селезньов, і точним ударом в правий нижній кут приніс «Колоса» нічию.

Матчі, зіграні 17 жовтня:

• «Минай» - «Маріуполь» 0: 1 (Бондаренко, 90 + 2 (з пенальті));
  • «Рух» - «Динамо» 0: 2 (Де Піна, 30, Родрігес, 90);
  • «Шахтар» - МФК «Львів» 5: 1 (Коваленко, 4. 18, Маркос Антоніо. 9, Дентіньо, 16, Соломон, 49 - Шина, 25);
  • «Зоря» - «Колос» 1: 1 (Кочергін, 44 - Селезньов, 90 + 3, (з пенальті).

Решта матчів шостого туру УПЛ відбудуться 18 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати матчів баскетбольної Суперліги,зіграних 16 жовтня і перемозі «Донбасу» над «Кременчуком» в п'ятому матчі фінальної серії УХЛ.