«Динамо» в контрольному поєдинку програло чемпіону Польщі

Кияни провели перший матч на зборах

Київське «Динамо» розпочало підготовку матчів до Ліги Європи і чемпіонату України. Перший навчально-тренувальний збір команда проводить в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Про хід контрольного матчу і передсезонної підготовки українського клубу повідомляє Інформатор,з посиланням на сайт ФК «Динамо» .

Відновлення футбольного сезону в Україні вже не за горами. Вітчизняні клуби вийшли з відпустки і проводять тренувальні збори. Одним з важливих елементів підготовки є контрольні поєдинки. Так лідер УПЛ футбольний клуб «Динамо» (Київ) в рамках навчально-тренувального збору в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), в понеділок, 18 січня, в товариському матчі зустрівся з чемпіоном Польщі «Легією» з Варшави.

Матч проходив в Дубаї на стадіоні The Sevens. Команди виступали в таких складах:

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Шабанов, Забарний, Миколенко, Сидорчук (к), Гармаш, Буяльський, Вербич, Циганков, Бесєдін;

Запасні: Бущан, Нещерет, Моргун, Сирота, Шепелев, Де Піна, Ледньов, Андрієвський, Караваєв, Жерсон Родрігес, Сідклей, Клейтон, Дуелунд, Ванат, Супряга.

«Легія»: Боруц, Вшолек, Левчук, Ветеска, Младеновіч, Гвільям, Мартінш, Капустка, Скібіцька, Лукьіньяш, Пекхарт;

Запасні: Черняк, Мішта, Єджейчик, Мосоро, Косторж, Головня, Ниски, Холевяк, Слиш, Рафаель Лопеш.

Початок поєдинку пройшов з невеликою територіальною перевагою польського клубу. Футболісти «Легії» більше володіли м'ячем, однак воріт Бойко не загрожували. Перший удар в створ воріт «Динамо» завдав Мартінш на 10-й хвилині - Бойко в стрибку перевів м'яч на кутовий. «Легія» провела контратаку, однак Миколенко в підкаті встиг вибити м'яч з-під ноги суперника.

Перший момент динамівці створили на 21-й хвилині. Бесєдін поборовся з суперником, Вербич підхопив м'яч, зліва увійшов в штрафну, підсік м'яч над вийшли голкіпером, однак перекинув не тільки Боруца, але і ворота. А на 29-й хвилині «Легія» відкрила рахунок. Подача кутового з правого флангу завершилася точним ударом Пекхарт головою.

На 32-й хвилині Кендзьора в своїй штрафній в боротьбі за м'яч руками відштовхнув Пекхарт, за що арбітр матчу призначив одинадцятиметровий у ворота «Динамо». Пенальті впевнено реалізував сам Пекхарт, розвівши м'яч і голкіпера по різних кутах. На 41-й хвилині Вербич обвідним ударом поцілив у стійку, Циганков добив м'яч у сітку, але при цьому гравець «Динамо» знаходився в офсайді, і арбітр гол не зарахував. Через три хвилини Младенович з лівого флангу закинув м'яч у штрафну «Динамо», а Гвільям, не зумівши підлаштується під пас, з лінії воротарського пробив мимо.

У перерві Луческу замінив відразу 10 гравців. На другий тайм «Динамо» вийшло в наступному складі: Бущан, Караваєв, Забарний, Сирота, Сідклей, Андрієвський, Шепелев, Де Піна, Дуелунд, Родрігес, Супряга. З футболістів починали гру, на полі залишився тільки Ілля Забарний. «Динамо» більше контролювала м'яч, а гра в цілому проходила в центрі поля. На 63-й хвилині захисники «Легії» заблокували удар Родрігеса, м'яч відскочив до Де Піні, який з району одинадцятиметрової позначки пробив над поперечиною.

Дуелунд віддав передачу супернику, але футболісти «Легії» не скористалися моментом, затягнувши атаку. У другій половині другого тайму «Легія» намагалася більше контролювати м'яч, «Динамо» ж намагалося використовувати високий пресинг. На 79-й хвилині Шепелєв перехопив передачу суперника і віддав направо Родрігесу. Жерсон прострілив у штрафну, проте м'яч заплутався в ногах захисників і Шепелєва, а завершився момент штрафним ударом на користь польського клубу. На 83-й хвилині Бущан відбив небезпечний удар Холевяка з гострого кута. Більше небезпечних моментів команди не створили, і поєдинок завершився з рахунком 2: 0 на користь чемпіона Польщі.

• «Легія» (Польща) - «Динамо» (Україна) 2: 0 (Пекхарт, 29, 33 (з пен.)

Наступний контрольний матч «Динамо» відбудуться 21 січня. Також в цей день зіграє і донецький «Шахтар». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про друге місце збірної України з біатлону в естафеті,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .