«Динамо» у Києві зіграло з «Баварією» у матчі п'ятого туру Ліги чемпіонів

Поєдинок супроводжувався першим осіннім снігопадом.

Денис Гармаш забив перший гол «Динамо» у Лізі чемпіонів сезону 2021/22. Проте «Динамо» все ж зазнало четвертої поразки і з одним очком в активі залишилося на четвертому місці в групі Е.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів та Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У вівторок, 23 листопада, у групах E, F, G та Н відбулися матчі п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів сезону 2021/22. Чемпіон України київське «Динамо» у Києві приймало лідера групи Ємюнхенську «Баварію». На поле стадіону НСК «Олімпійський» команди вийшли у наступних складах:

Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, де Пена, Шкурін.

Запасні: Бойко, Вербич, Шепелєв, Рамірес, Шабанов, Леднєв, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Вітіньо, Кулач, Антюх.

Баварія: Нойєр, Павар, Куассі, Ернандес, Девіс, Толіссо, Горецька, Коман, Мюллер, Сані, Левандовскі.

Запасні: Ульрайх, Фрюхтль, Річардс, Сарр, Рок, Тілльман.

У Києві пішов перший сніг, додавши співробітникам стадіону роботи з очищення газону. На полі нанесли контрастну розмітку, а команди грали помаранчевим м'ячем. На 6-й хвилині Миколенко з лівого краю штрафний прострілив у центр, але Шкурін трохи не встиг до м'яча. А вже на 14-й хвилині забила "Баварія". Забарний перервав передачу Павара на Мюллера, м'яч злетів у повітря і Левандовський ударом у падінні через себе відкрив рахунок у матчі. На 29-й хвилині "Баварії" відверто пощастило. Захисник у підкаті перервав передачу на Циганкова, Нойєр при спробі виносу ногою махнув повз, ігровий снаряд поскакав далі і влучив у штангу. На 33-й хвилині успіх усміхнувся вже «Динамо». Забарний, перериваючи простріл, пробив по своїх воротах, але влучив у Бущана. На 42-й хвилині "Баварія" забила вдруге. Гості розіграли бездоганну комбінацію та вивели партнера на ударну позицію. Коман пробив з правого кута воротарського майданчика - м'яч влучив у перекладину, потім у штангу і влетів у сітку. На першій компенсованій хвилині Бущан у стрибку перевів на кутовий обвідний удар Толіссо.

У перерві сніг на якийсь час припинився, і поле набуло звичного зеленого кольору. На початку другого тайму «Динамо» втратило чудову можливість скоротити відставання в рахунку. Нойєр потяг удар Шапаренка, але замість того, щоб добити м'яч у відкритий кут, Шапаренко вирішив віддати передачу в центр і голкіпер «Баварії» знову врятував команду. "Баварія" завдяки пресингу поступово повернула контроль над м'ячем. На 64-й хвилині Бущан з другої спроби накрив м'яч після дальнього удару Толіссо. "Баварія" втратила пильність і пропустила. На 70-й хвилині Циганков віддав чудовий пас, Гармаш увірвався до штрафного майданчика і між ніг Нойєра відправив м'яч у сітку. Через чотири хвилини Нойєр насилу відбив удар Сидорчука з лінії штрафного майданчика, а добити м'яч нікому з гравців «Динамо» не вдалося. На 78-й хвилині Левандовський пробив поряд зі штангою. Незабаром Циганков відповів тим самим. На 89-й хвилині Циганков виходив на ворота "Баварії", але Горецька наздогнав "динамівця" і в підкаті вибив м'яч на кутовий. "Динамо" продовжувало спроби врятувати матч. На першій компенсованій хвилині Циганков після розіграшу штрафного та влучив у штангу.

Ще в одному поєдинку першого ігрового слота вівторка «Вільярреал» на своєму полі програв «Манчестер Юнайтед».

Група E:

• Динамо - Баварія 0:2 (Гармаш, 70 - Левандовскі, 14, Коман, 42);

Група F:

• Вільярреал - Манчестер Юнайтед 0:2.

Решта поєдинків п'ятого туру в групах E, F, G та Н розпочнеться о 22:00. А 24 листопада відбудуться матчі п'ятого туру у групах А, В, С та D. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід поєдинків п'ятнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .