«Динамо» провело поєдинок з латвійським клубом «Ауда»

Кияни зустрілись з володарем Кубку Латвії

Гравці «Динамо» (Київ) (Фото: fcdynamo.com)

Українські футбольні клуби продовжують готуватись до весняної частини чемпіонату. Київське «Динамо» провело товариський матч з «Аудою». «Ауда» стала ще одним представником чемпіонату Латвії, з яким зіграв київський клуб.

У четвер, 23 лютого, «Динамо» на тренувальних зборах у Туреччині провело черговий товариський поєдинок. Суперником киян стала латвійська «Ауда». У минулорічному чемпіонаті Латвії команда зайняла п’яте місце.

«Динамо» (перший тайм): Нещерет, Дубінчак, Попов, Дячук, Караваєв, Андрієвський, Сидорчук, Волошин, Гармаш, Перріс, Ванат.

«Динамо» (другий тайм): Нещерет, Вівчаренко, Попов, Дячук, Караваєв, Гармаш, Сидорчук, Волошин, Царенко, Кабаєв, Ванат.

Ауда: Оцолс, Бретшнайдер, Мікулич, Ісаєвс, Дуглас, Семьоновс, Улімбавсевс, Пітео, Савельєвс, Карамоко, Ресенде.

Перебіг матчу

На 7-й хвилині «Динамо» розіграло непогану комбінацію. Перріс з правого флангу віддав у центр, Андрієвський з лінії штрафного майданчика потужно пробив, але у ворота не влучив. «Ауда» відповіла через десять хвилин. Після подачі кутового з правого флангу і удару з центру штрафного майданчика м’яч пролетів трохи вище поперечини. Команди продовжили обмін атаками, але ударів по воротах було зовсім мало. На 34-й хвилині Улімбавсевс впав у штрафному майданчику «Динамо» і вимагав пенальті, але отримав лише жовту картку за симуляцію. На 40-й хвилині Дуглас грубо збив Дубінчака. Після надання допомоги Дубінчак продовжив гру, а от  Дуглас отримав червону картку.

У перерві тренер «Динамо» оновив склад, провівши декілька замін. Зміни пішли на користь команді - на 54-й хвилині кияни відкрили рахунок. Кабаєв пробив з-за меж штрафного майданчика, голкіпер «Ауди» зачепив м’яч, але завадити голу не зміг. Через дві хвилини Караваєв подвоїв перевагу українського клубу, завершивши комбінацію «Динамо» ударом у лівий кут. На 66-й хвилині «Динамо» забило втретє. Ванат продерся крізь двох захисників і рикошетом від стійки відправив м’яч у сітку. Після третього голу гру можна було закінчувати. Команди спокійно дограли матч, особливо не турбуючи голкіперів.

• Динамо Київ (Україна) — Ауда (Латвія) 3:0 (Кабаєв, 53, Караваєв, 55, Ванат, 66).

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли про результати змагань на чемпіонаті світу з біатлону.