Чемпіонат світу з біатлону: переможцем гонки з масовим стартом став Себастьян Самуельссон, Підручний та Дудченко – за межами топ-20

Йоханнес-Тінґнес Бьо здобув сьому медаль ЧС-2023

Себастьян Самуельссон (Фото: IBU/Christian Manzoni).

У Німеччині завершується чемпіонат світу з біатлону. В заключний день змагань відбулись гонки з масовим стартом. У чоловіків на старт вийшли два українські біатлоністи.

У неділю, 19 лютого, на біатлонній трасі у Обергофі пройшла чоловіча гонка з масовим стартом. 30 біатлоністів долали дистанцію у 15 кілометрів. Збірну України представляли Дмитро Підручний  та Антон Дудченко.

Першу стрільбу українці пройшли чисто. Лідерство захопив норвежець Легрейд. На наступних двох вогневих рубежах українці стріляли не так влучно і почали втрачати позиції. Йоганнес Бьо  захопив лідерство, але на останній стрільбі припустився промаху та опустився на третю позицію.

Переможцем гонки став шведський біатлоніст Себастьян Самуельссон. Срібну медаль здобув його співвітчизник Мартін Понсілуома. Третю позицію зайняв норвежець Йоханнес-Тінґнес Бьо. Ця медаль стала для спортсмена вже сьомою на ЧС-2023. Дмитро Підручний фінішував 23-м, а Антон Дудченко – 25-м.

Результати гонки:

• 1 Себастьян Самуельссон (Швеція) (0+0+0+0) 36:42,8;
• 2 Мартін Понсілуома (Швеція) (0+1+1+0) +9,6;
• 3 Йоханнес-Тінґнес Бьо (Норвегія) (1+1+0+1) +38,8;
• …..;
• 23 Дмитро Підручний (Україна) (0+1+3+0) +3:05,7;
• 25 Антон Дудченко (Україна) (0+2+1+0) +3:10,6.

Чемпіонат світу з біатлону

Чемпіонат світу з біатлону проводиться щорічно. Збірна України регулярно бере участь у змаганнях. Загалом українські біатлоністи здобули 39 медалей світової першості – 7 золотих, 10 срібних та 22 бронзові.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів «Шахтар» - «Ренн» та «АЕК» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про результати контрольних поєдинків українських футбольних клубів.