«Динамо» пройшло «Брюгге» на шляху до 1/8 фіналу Ліги Європи

Два українські клуби продовжують боротьбу в єврокубках

Кияни здобули перемогу в матчі-відповіді. «Динамо» склало компанію «Шахтарю» і чекає свого суперника з 1/8 фіналу.

Про події в матчах 1/16 фіналу Ліги Європи і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У четвер, 25 лютого, відбулися матчі-відповіді 1/16 фіналу розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. На цій стадії турніру Україну представляли «Динамо» і «Шахтар». Поєдинок «Шахтаря з «Маккабі» завершився перемогою українського клубу 1: 0.

У Брюгге, на полі стадіону «Ян Брейдель», зустрілися «Брюгге» та київське «Динамо». Перший поєдинок між командами завершився внічию 1: 1. Тоді забитими м'ячами відзначилися Буяльський і Мехелен.

У сьогоднішньому матчі команди виступали в таких складах:

Брюгге: Миньоле — Мата, Коссуну, Мехеле, Рикка — Дирар, Баланта, Вормер, ван ден Кейбус, Соболь — Дост.

Запасні: Хорват, Шинтон, Фофана, Окереке, Баджи, ван дер Бремпт, де Кейпер, Фуакаля, Энгелс, Сервайс.

Динамо: Бущан — Кендзера, Забарний, Сирота, Миколенко — Шепелєв, Сидорчук — Циганков, Буяльський, Родригес — Беседін.

Запасні: Нещерет, Бойко, Шапаренко, Ледньов, Андрієвський, Караваєв, Де Пена, Сидклей, Ванат, Сирота, Супряга, Дуэлунд, Тимчик.

Матч розпочався в рівній боротьбі. Команди не стали зі стартових хвилин влаштовувати штурм воріт суперника, а віддали перевагу розміреному ходу поєдинку. На 9-й хвилині Сирота виграв верхову боротьбу у Доста і ліквідував загрозу своїм воротам, відправивши м'яч на кутовий. На 19-й хвилині ван ден Кейбус грубо пройшовся по ногах Забарна і отримав жовту картку.

Дост перевисів в повітрі Забарна і з лінії воротарського пробив по воротах «Динамо». Удар припав по центру, і Бущан м'яч забрав. Команди без моментів дограли перший тайм, відклавши питання про визначення переможця поєдинку на другу половину зустрічі.

Після відновлення гри Бесєдін за відмашку отримав від арбітра жовту картку. На 53-й хвилині Бущан зловив м'яч після удару головою Доста, який замикав навіс зі штрафного. Через 10 хвилин Бущан виручив «Динамо», відбивши удар Баджо.

Шапаренко замінив Шепелева і на 69-й хвилині створив найнебезпечніший момент біля воріт «Брюгге». Далекий удар півзахисника «Динамо» голкіпер «Брюгге» Міньоле перевів на кутовий. А на 83-й хвилині «Динамо» вийшло вперед. Родрігес закинув в штрафну, Циганков від лицьової лінії прострілив у центр, а Буяльський в дотик відправив м'яч під поперечину.

«Брюгге» спробував зрівняти рахунок, але нічого путнього біля воріт киян так і не створив. А ось «Динамо» могло забити вдруге. На другій компенсованій хвилині Родрігес організував контратаку, яка завершилася ударом Шапаренко. М'яч йшов в дальній кут, але Міньоле зумів відбити удар.

• Аякс (Нідерланди) - Лілль (Франція) 2: 1, перший матч 2: 1;
  • Хоффенхайм (Німеччина) - Мольде (Норвегія) 0: 2, перший матч 3 : 3.

26 лютого відбудеться жеребкування стадії 1/8 фіналу Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом події і розповість про результати процедури.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Шахтаря» над«Маккабі»,про результати матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зіграних 23 лютого і 24 лютого,про матчі 15-го туру УПЛ і про поєдинки Української хокейної ліги .