«Динамо» і «Олександрія» розгромили суперників, а «Ворскла» вперше в новому сезоні УПЛ втратила очки

Трьома поєдинками стартував четвертий тур Прем'єр-ліги.

Про перебіг подій в матчах четвертого туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У суботу, 26 вересня, стартував четвертий тур розіграшу УПЛ сезону 2020/21. Всі ігри почалися з хвилини мовчання в пам'ять про жертви аварії літака АН-26 під Харковом.

У першому поєдинку «Минай» зіграв з київським «Динамо». Хоча номінальним господарем поля вважався клуб із Закарпатської області, матч проходив в Києві. На 6-й хвилині Павлиш в центрі поля влетів в гравця «Динамо» Дуелунда, за що отримав жовту картку. На 14-й хвилині Павлиш в своїй штрафній збив Супряга, і отримав пряму червону картку. Удар Вербича з одинадцятиметрової позначки в правий нижній кут відбив воротар «Минаю» Попович. «Динамо», маючи чисельну перевагу, все частіше загрожувало воротам «Минаю». На 36-й хвилині Супряга п'ятою скинув у центр штрафного на Андрієвського, який обігравши захисника підсік м'яча над плечем воротаря «Минаю». А через кілька хвилин Вербич увірвався до штрафної, пробив у дальній кут, але влучив у штангу. М'яч відскочив до Циганкова, який вразив вже порожні ворота.

«Динамо» продовжило забивати і в другому таймі. На 59-й хвилині Шапаренко віддав на Вербича, і той з кута воротарської перекинув Поповича. На 69-й хвилині Миколенко прострілив з лівого флангу, а гравець «Минаю» Матич в спробі перервати передачу зрізав м'яча в свої ворота. «Динамо» досить легко перемогло, зберігши сили перед поєдинком кваліфікації Ліги Чемпіонів з «Гентом», який відбудеться у вівторок, 29 вересня.

У матчі лідера чемпіонату полтавської «Ворскли» і «Маріуполя» гості в стартовому відрізку володіли перевагою, заробили кілька кутових, але забити не зуміли. Полтавська команда перевела гру до центру, а потім і сама впустила можливість відкрити рахунок після штрафного у виконанні Скляра.

На початку другої половини матчу Сікан не зумів переграти голкіпера «Ворскли», а потім на деякий час ініціатива перейшла до господарів. У складі «Ворскли» міг відзначитися Пердута, але з його ударом впорався Гальчук, перевівши м'яча на кутовий. У фінальному відрізку поєдинку атакували обидві команди, проте відкрити рахунок так нікому і не вдалося. «Ворскла» втратила перші очки в чемпіонаті і опустилася на другу сходинку турнірної таблиці, пропустивши вперед «Динамо».

У заключному матчі дня «Олександрія» зустрілася з СК «Дніпро-1». Цей поєдинок став дебютним для Ігоря Йовічевіча на посаді головного тренера «Дніпра-1». Хорватський фахівець змінив Дмитра Михайленка, який пішов у відставку після поразки від «Маріуполя».

«Олександрія» відкрила рахунок вже на третій хвилині після удару Безбородько з гострого кута. Воротар явно не очікував такого повороту подій, і пропустив м'яч у ближній кут воріт. А вже через 3 хвилини голкіпер «Дніпра-1» Сарнавський протягом однієї атаки двічі врятував свою команду відбивши удари Третьякова і Сітало. На 14-й хвилині автор забитого м'яча отримав травму, і замість нього на поле вийшов Устименко. Нападник «Олександрії» міг відзначитися вже через кілька хвилин, але його ударові з-за меж штрафного не вистачило точності. Тренерові «Олександрії» довелося провести другу вимушену заміну - замість травмованого Гордієнка вийшов Банада. На 37-й хвилині господарі заробили небезпечний штрафний, і Третьяков перекинувши стінку, відправив другого м'яча у ворота «Дніпра-1».

На початку другого тайму Устименко отримавши м'яч у штрафному, і в боротьбі зі Сватко пробив повз ворота «Дніпра-1». Гості перехопили ініціативу і провели кілька атак. Після навісу Дубінчака м'яч ледь не залетів до воріт «Олександрії» - воротар вибив м'яча з-під поперечини. На 60-й хвилині «Олександрія» подала штрафний з правого флангу, що завершився ударом Банада в штангу. Лучкевич першим опинився на підборі, але пробив у Сватка, і вже від гравця «Дніпра-1» м'яч опинився в сітці. На цьому господарі не заспокоїлися, і на 68-й хвилині Лучкевич ударом з лінії штрафної відправив м'яча у дальній кут.

Гості один м'яч відіграли на 78-й хвилині. Адамюк прийняв пас від Цурикова, і ударом з лінії штрафної відправив м'яча у правий нижній кут. СК «Дніпро-1» провів ще кілька атак, що завершилися неточними ударами. «Олександрія» могла провести п'ятий м'яч, але Довгий пробив повз після подачі кутового.

Матчі, зіграні 26 вересня:

• «Минай» - «Динамо» 0: 4 (Андрієвський, 36, Циганков, 41, Вербич, 59, Матіч, 69 (автогол));
  • «Ворскла» - «Маріуполь» 0: 0;
  • «Олександрія» - СК «Дніпро-1» 4: 1 (Безбородько, 3, Третьяков, 37, Сваток. 60 (автогол), Лучкевич, 68 - Адамюк, 78).

Решта матчів четвертого туру УПЛ відбудуться 27 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати матчів кваліфікації Ліги чемпіонів та Ліги Європи , а також перемогу Еліни Світоліної на турнірі WTA у Франції.