«Динамо» і «Металіст 1 925» здобули вольові перемоги, СК «Дніпро-1» виграв у «Колоса»: результати одинадцятого туру Прем'єр-ліги

«Динамо» повернуло собі лідерство в УПЛ

«Динамо» і «Металіст 1925» програвали по ходу своїх матчів, але завершили поєдинки на свою користь. СК «Дніпро-1» двома забитими в першому таймі м'ячами заклав фундамент перемоги.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги й результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У суботу, 16 жовтня, відбулися три матчі одинадцятого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму дня «Маріуполь» і «Металіст 1925». Команди грали в таких складах:

Маріуполь: Кудрик, Меліченко, Мампассі, Драмбаєв, Стасюк, Чех, Очеретько, Мішньов, Топалов, Кащук, Кулаков.

Запасні: Турбаєвський, Удод, Микицей, Клименко, Петерман, Спіровський, Микитишин, Світюха, В'юнник.

Металіст 1925: Сидоренко, Шершень, Габелок, Ткачук, Западня, Голодюк, Криськів, Протасов, Фабіньо, Батюшін, Марлісон.

Запасні: М. Коваленко, Шеліхов, І. Коваленко, Єрмаков, Квакіч, Ременюк, Савін, Задерака, Зубков.

«Маріуполь» відкрив рахунок вже на 3-й хвилині. Топалов пройшов по лівому флангу і прострілив у центр, а Кулаков у дотик переправив м'яч у ворота. На 24-й хвилині Кащук вийшов сам на сам і пробив у правий кут, але влучив у штангу. Через три хвилини Драмбаєв прострілив із лівого флангу, але ніхто з гравців «Маріуполя» не зміг пробити по воротах.

Ще один шанс збільшити перевагу в рахунку господарі втратили на 36-й хвилині. Кащук справа вийшов до воріт, але пробити голкіпера «Металіста 1925» не зумів. На початку другого тайму огризнувся «Металіст 1925». На 51-й хвилині Протасов пробив поруч зі штангою. Господарі відповіли пострілом Драмбаєва над правою дев'яткою. «Металіст 1925» відігрався на 72-й хвилині. Марлісон зважився на дальній удар і поклав м'яч точно під праву штангу. На 78-й хвилині Протасов із центру штрафного пробив над поперечиною.

А на 90-й хвилині «Металіст 1925» вирвав перемогу. Ременюк навісив із лівого флангу і Зубков у боротьбі із захисником головою відправив м'яч у сітку.

Київське «Динамо» вирушило до Львова, де зустрілося з місцевим однойменним футбольним клубом. Команди вийшли на поле в таких складах.

Львів: Костик, Зозуля, Лека, Якимець, Брікнер, Грисьо, Довгий, Чиряк, Політило, Ернест, Нич.

Запасні: Ольховий, Сорокін, Бусько, Ременюк, Семенів, Шина, Альваро, Крушинський, Хамелюк.

Динамо: Бущан, Тимчик, Кедзьора, Сирота, Миколенко, Циганков, Шепелєв, Андрієвський, Буяльський, де Пена, Супряга.

Запасні: Нещерет, Забарний, Сидорчук, Вербич, Шапаренко, Шабанов, Гармаш, Караваєв, Вітіньо.

Перший момент у матчі створили гості. На 6-й хвилині Костик відбив удар де Піни, а Суппряга не зміг добити м'яч у порожні ворота.

Перший момент біля воріт «Динамо» завершився голом. Миколенко у своєму штрафному зіграв рукою. Після підказки VAR і перегляду повтору арбітерка матчу Катерина Монзуль на 35-й хвилині призначила пенальті. Чиряк з одинадцятиметрової позначки пробив у лівий кут, у той час як Бущан стрибнув у правий.

Миколенко реабілітувався на 37-й хвилині. Захисник «Динамо» видав розкішний пас і Буяльський, точно пробивши в лівий кут, зрівняв рахунок. Незабаром де Пена відправив м'яч над поперечиною.

«Динамо» вийшло вперед на першій компенсованій хвилині. Циганков отримав пас від Шепелєва і правою ногою відправив м'яч у верхній кут. На 58-й хвилині «Динамо» забило третій м'яч. Замінивши Супрягу Гармаш підібрав м'яч у штрафній «Львова» й розстріляв Костика. А на 83-й хвилині рахунок став 1:4. М'яч після дальнього удару Гармаша й рикошету від гравця «Львова» влетів у кут воріт.

Завершували ігрову програму суботи СК «Дніпро-1» й «Колос». Поєдинок проходив у Дніпрі, команди грали в таких складах:

СК Дніпро-1: Кожокару, Кравченко, Логінов, Сваток, Дубінчак, Ігнатенко, Піхальонок, Гуцуляк, Джурасек, Назаренко, Довбик.

Запасні: Юрчук, Батагов, Лучкевич, Чуже, Нельсон, Ді Франко, Ярмолюк, Адамюк, Білл.

Колос: Фесюн, Ром, Павловець, Новак, Чорноморець, Ільїн, Чурко, Богданов, Задоя, Костишин, Ренан.

Запасні: Маханьков, Гавриш, Нгамба, Мілько, Нурієв, Велетень, Дієго, Лисенко, Сітчінава.

На початку матчу «Дніпро-1» більше володів м'ячем і проводив позиційні атаки. «Колос» грамотно грав в обороні й не дозволяв господарям турбувати Фесюна.

Тільки на 16-й хвилині голкіпер «Колоса» всерйоз вступив у гру, відбивши небезпечний удар Довбика метрів із восьми. А на 23-й хвилині господарі відкрили рахунок. Ігнатенко підібрав м'яч на підступах до штрафного й гарматним ударом відправив ігровий снаряд у ворота «Колоса».

На 38-й хвилині «Дніпро-1» подвоїв перевагу в рахунку. Довбик прямим ударом зі штрафного метрів за двадцять від воріт перекинув стінку з гравців «Колоса», що розсипалися і відправив м'яч у сітку.

На 50-й хвилині свій перший момент створив «Колос». Ром обвідним ударом поцілив у стійку. М'яч прокотився по лінії воріт, але її не перетнув і пішов у поле.

У середині другого тайму темп гри впав. СК «Дніпро-1» грав за рахунком, і намагався не дозволяти суперникові проводити швидкі атаки. Власне, «Колос» так нічого небезпечного більше не створив а перший кутовий заробив уже в компенсований час.

• «Маріуполь» - «Металіст 1925» 1:2 (Кулаков, 3 — Марлісон, 72, Зубков, 90);
  • «Львів» - «Динамо» 1:4 (Чиряк, 35 (з пен.) - Буяльський, 37, Циганков, 45+1, Гармаш, 58, 83);
  • СК «Дніпро-1» - «Колос» 2:0 (Ігнатенко, 23, Довбик, 38).

Решта матчів 11-го туру УПЛ відбудуться 17 і 18 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі одинадцятого туру УПЛ «Шахтар» - «Зоря», а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.