Головна
Україна
Події
10:08, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

Новим гендиректором "Мотор Січі" призначили заступника мера Запоріжжя Олексія Нікіфорова. Також обрано новий склад наглядової ради та її голову. Водночас президента підприємства В'ячеслава Богуслаєва, який знаходиться під вартою через підозру у співпраці з ворогом, звільнили з посади.  Про це повідомили у Міністерстві оборони України. "Мотор Січ" випускатиме продукцію на користь України та ЗСУ.  "Достроково припинено повноваження членів Наглядової ради, голови та членів Ради директорів. Також, припинено повноваження та звільнено з посади президента акціонерного товариства В'ячеслава Богуслаєва", — йдеться у повідомленні. Обрано новий склад наглядової ради та її голову — заступника міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання. До новоствореної наглядової ради підприємства також увійшли Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал. "Тепер стратегічне підприємство працюватиме цілодобово для задоволення оборонних потреб держави. Повністю використовуватиметься потенціал трудового колективу. "Мотор Січ" розвиватиметься і випускатиме продукцію на користь України та ЗСУ", — підкреслили в Міноборони. Хто такий Олексій Нікіфоров Нікіфоров обіймав посаду заступника міського голови Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів ради. Він був гендиректором КП "Водоканал" та директором філії ТОВ "МЕТІНВЕСТ-СМЦ" у Кривому Розі. З 2000 року до 2013 року працював на різних посадах на металургійному комбінаті "Запоріжсталь". Скріншот, джерело: Запорізька міська рада Що цьому передувало Богуслаєва та керівника одного із департаментів підприємства затримали у жовтні цього року. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до рф. Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності та притягнення до відповідальності винних.  Нагадаємо, 22 жовтня Богуслаєва затримали за державну зраду. Крім того, Служба безпеки України оприлюднила докази у звинуваченні Богуслаєва.  Також Інформатор писав, що Богуслаєва можуть обміняти на українських полонених.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Держзрадника Богуслаєва звільнили з посади гендиректора "Мотор Січ": хто його замінить

Читать на русском

Відтепер стратегічне підприємство працюватиме у режимі 24/7 на задоволення оборонних потреб держави

Читать на русском
Держзрадника Богуслаєва звільнили з посади гендиректора "Мотор Січ": хто його замінить
"Мотор Січ" - це українське підприємство, яке спеціалізується на виробництві авіаційної техніки

Відтепер стратегічне підприємство працюватиме у режимі 24/7 на задоволення оборонних потреб держави

Новим гендиректором "Мотор Січі" призначили заступника мера Запоріжжя Олексія Нікіфорова. Також обрано новий склад наглядової ради та її голову. Водночас президента підприємства В'ячеслава Богуслаєва, який знаходиться під вартою через підозру у співпраці з ворогом, звільнили з посади. 

Про це повідомили у Міністерстві оборони України. "Мотор Січ" випускатиме продукцію на користь України та ЗСУ. 

"Достроково припинено повноваження членів Наглядової ради, голови та членів Ради директорів. Також, припинено повноваження та звільнено з посади президента акціонерного товариства В'ячеслава Богуслаєва", — йдеться у повідомленні.

Обрано новий склад наглядової ради та її голову — заступника міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання. До новоствореної наглядової ради підприємства також увійшли Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал.

"Тепер стратегічне підприємство працюватиме цілодобово для задоволення оборонних потреб держави. Повністю використовуватиметься потенціал трудового колективу. "Мотор Січ" розвиватиметься і випускатиме продукцію на користь України та ЗСУ", — підкреслили в Міноборони.

Хто такий Олексій Нікіфоров

Нікіфоров обіймав посаду заступника міського голови Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів ради. Він був гендиректором КП "Водоканал" та директором філії ТОВ "МЕТІНВЕСТ-СМЦ" у Кривому Розі. З 2000 року до 2013 року працював на різних посадах на металургійному комбінаті "Запоріжсталь".

Скріншот, джерело: Запорізька міська рада

Що цьому передувало

Богуслаєва та керівника одного із департаментів підприємства затримали у жовтні цього року. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до рф. Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності та притягнення до відповідальності винних. 

Нагадаємо, 22 жовтня Богуслаєва затримали за державну зраду. Крім того, Служба безпеки України оприлюднила докази у звинуваченні Богуслаєва. 

Також Інформатор писав, що Богуслаєва можуть обміняти на українських полонених. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.