“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Екологічна інспекція провела 11 позапланових перевірок
Державна екологічна інспекція проводить обстеження територій басейну прикордонних річок. Біля річок Тиса, Уж, Латориця та їх приток виявили 42 несанкціонованих сміттєзвалища, 31 з них вже ліквідували органи місцевого самоврядування.
Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції, - передає Інформатор .
"Інспекція провела 11 позапланових перевірок виконання приписів, виданих за фактами виявлених порушень. За несвоєчасне їх виконання на відповідальних осіб наклали штрафні санкції", - розповів Андрій Мальований, голова Держекоінспекції.
До слова, інспекція контролює наявність схем санітарної очистки населених пунктів Закарпатської, Львівської, Чернівецької та Івано-Франківської областей. Такі схеми передбачають порядок збору, вивезення, утилізації, поховання і т.д. різних видів відходів.
"В минулому році було встановлено, що схеми санітарної очистки населених пунктів відсутні у Львівській області та в місті Львів. Результатом цього є значне засмічення відходами середовища, зокрема річок", - додав Мальований.
Нагадаємо, Україні загрожує дефіцит питної води через скидання небезпечних речовин, недостатнього очищення стоків і засмічення річок.Збитки в сфері водних ресурсів у 2020 році склали 188 млн гривень.
Також Інформатор писав, що в Україні в лютому інспектори нарахували майже 100 млн збитків за еконарушенія .