“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Націоналізація може зачепити Дмитра Фірташа, Костянтина Жеваго та підсанкційних росіян групи компаній VS Energy
Видання Forbes опитало власні джерела щодо того, в кого можуть конфіскувати активи в рамках націоналізації енергетичних компаній. Раніше президент України Володимир Зеленський якраз анонсував подальшу націоналізацію енергетичних активів. Згідно з джерелами видання, наступними можуть бути активи російських олігархів, а також окремо Дмитра Фіршташа та Костянтина Жеваго.
Про це повідомляє Forbes.
Слова Зеленського, припускають джерела видання, стосувались обленерго групи VS Energy, яку повʼязують із підсанкційними росіянами, Дмитром Фірташем, а також Костянтином Жеваго. За версією Андрія Геруса, може йти мова про передачу "Нафтогазу" облгазів "Регіональної Газової Компанії", яку пов’язують із Фірташем. Він володіє 20 обласними газорозподільними компаніями, які входять до групи РГК.
Також за словами джерел Forbes в "Слузі народу", будуть націоналізовані енергоактиви Костянтина Жеваго. Він володіє часткою Білоцерківської ТЕЦ. Одна частина належить йому та нею керується його менеджмент, а інша належить державі. 40% акцій цієї компанії в заставі у Нацбанку. Планується їх продаж на відкритому аукціоні.
У березні 2023 року повідомлялось, що понад 900 комерційних об’єктів, які належать уряду рф та державним компаніям росії, досі не конфісковані. Тоді йшла мова про корпоративні права на 79 підприємств та рухоме майно: 8 літаків, 11 морських суден, 552 одиниці рухомого складу РЖД (напіввагони, вагони, платформи, тягачі тощо), 58 легкових автівок, 18 автобусів та вантажівок.
Міністерство юстиції подало позов до Вищого антикорупційного суду два позови про націоналізацію активів. Один стосується групи компаній "Волга-Днєпр". А інший Міноборони Білорусі, у якого планують забрати один авіаційний двигун та повітряний стартер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.