Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
На початку червня БЕБ арештувало 738 об’єктів нерухомості, які перебувають у власності банку
Детективи Бюро економічної безпеки України повідомили про підозру громадянину рф та Ізраїлю, другу путіна, відомому російському бізнесмену, колишньому власнику українського банку. За деякими даними, йдеться про уродженця Львова, засновника і спонсора фестивалю “Альфа-джаз”, співвласника “Альфа-банку” Михайла Фрідмана.
Він підозрюється в легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом, а саме 1,2 млн доларів США та 1, 93 млн євро (в еквіваленті близько 100 млн грн), вчиненої організованою групою осіб та умисному ухиленні від сплати податків у розмірі 18 млн грн службовими особами акціонерного товариства – банку, вчиненого організованою групою.
На початку червня БЕБ арештувало 738 об’єктів нерухомості (квартири, торгові центри, земельні ділянки, житлові будинки), які перебувають у власності банку.
Російський бізнесмен був власником опосередкованої частки українського банку. Володів понад 30% його статутного капіталу через кіпрську офшорну компанію.
Український банк, його материнський банк у рф та офшорна компанія пов’язані між собою єдиними бенефіціарними власниками, серед яких і згаданий російський бізнесмен.
Він разом з компаньйонами-росіянами, напередодні та упродовж збройної агресії російської федерації проти України, здійснили фіктивні правочини та фінансові операції для легалізації (відмивання) активів згаданих компаній на загальну суму понад 1 млрд гривень та їх подальшого виведення з банківської системи в Україні.
Метою таких дій було уникнення можливих негативних наслідків у вигляді накладення санкцій та/або застосування заходів примусового вилучення прав власності, передбачених Законом України "Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів".
Наприкінці липня 2023 року банк було націоналізовано. Наразі олігарх знаходиться під санкціями в ЄС, США та Україні.
Як раніше повідомлялося, БЕБ арештувало активи кіпрських компаній на загальну суму понад 469 млн грн, які знаходяться на рахунках у банківській установі та цінні папери на загальну суму понад 12,4 млрд грн, ймовірно набуті шляхом використання фіктивних правочинів.
Тривають слідчі дії. Складається перелік усього майна бізнесмена, як на території України, так і в іноземних юрисдикціях.
Інформацію про те, що російському олігарху Михайлу Фрідману вручили підозру, також підтвердив керівник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Андрій Рубель.
"Для виведення коштів використовувалося кілька схем: виплата роялті за використання торгових знаків та виплата коштів за фіктивними угодами, укладеними з офшорними компаніями. Підозри у цій справі вже отримали дев'ять осіб, а на активи друга путіна, загальною вартістю понад 14,4 млрд грн, накладено арешти", -написав Рубель на своїй сторінці у Facebook.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що СБУ заочно повідомила про підозру у державній зраді Мураєву.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.