“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Підозри отримали голови правління декількох облгазів
Активи підсанкційного бізнесмена Дмитра Фірташа на суму 7,4 млрд грн тепер заарештовано Україною. Також ще три керівники облгазів підконтрольної йому групи РКГ отримали офіційні повідомлення про підозру.
Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки. Йдеться про голову правління АТ "Криворіжгаз", якого підозрюють у нанесенні збитків державі на понад 202 млн грн, голову правління АТ "Волиньгаз", якого підозрюють у нанесенні збитків на суму понад 130 млн грн, а також голову АТ "Чернігівгаз" - на майже 220 млн грн.
Голів облгазів підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та легалізації майна, отриманого злочинним шляхом. Слідство дійшло висновку, що фактичний керівник групи компаній РГК Дмитро Фірташ організував схему несанкціонованого відбору газу з ГТС України. ТОВ "Регіональна газова компанія" (РГК) загалом управляє 20 міськ- та облгазами, що становить 70% усіх газорозподільних мереж України.
Щоб покрити витрати компанії за відібраний газ, облгази перераховували кошти на підконтрольне Фірташу підприємство у значно більшому обсязі, ніж було поставлено газу. Так посадовці облгазів виводили кошти держави, які передбачалися на закупівлю палива для потреб українців, вважають у БЕБ.Пізніше ці кошти виводилися на підконтрольні компанії та привласнювалися.
Зараз у справі про розкрадання газу з української газотранспортної системи облгазами РГК підозрюваними значаться 15 осіб. Серед них - сам Фірташ, 11 керівників облгазів, двоє керівників РГК і директор товариства.
Нагадаємо, що по "справі Фірташа" підозри раніше вже отримали голови правлінь АТ "Івано-Франківськгаз" і АТ "Сумигаз". Служба безпеки і БЕБ продовжують розслідувати корупційні схеми підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа і топменеджменту підконтрольних йому компаній.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.