Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Урочисті пам'ятні заходи відбудуться на Майдані та на Алеї Небесної сотні
Сьогодні будь-яка людина, яка опиниться в центрі Києва, матиме можливість взяти участь в одному чи в кількох заходах з нагоди Дня Свободи та гідності.
Як повідомив Інформатору директор Національного музею Революції гідності Ігор Пошивайло, у день восьмої річниці початку подій Євромайдану заплановано цілу програму меморіальних та мистецьких акцій у центрі столиці, де глядачам та учасникам запропонують згадати події тієї вогняної зими 2013-14 років.
«На Алеї Героїв Небесної сотні з 10 години ранку пройде молебень за Україну, панахида за героями. Туди прийдуть усі небайдужі представники влади, представники громадянського суспільства, родичі героїв Небесної сотні. Усі, хто прийшов, зможуть вшанувати героїзм українців у відстоюванні своїх прав та незалежності своєї держави», – повідомив Ігор Пошивайло.
Також він повідомив, що о 12 годині дня на Майдані біля стели Незалежності буде відкрито унікальну виставку «Мальована історія Майдану». Це викладена графічними методами історія основних подій та ключових моментів тих подій 2013-14 років.
«Виставка українського художника Олександра Комьяхова буде представлена на сорока восьми демонстраційних планшетах, яка в сучасній манері графіки познайомить та нагадає про Майдан – очима художника. Виставка працюватиме протягом найближчого року», – повідомив Ігор Пошивайло.
Олександр Комьяхов був активним учасником Революції Гідності, співорганізатором знаменитого на Майдані художнього Барбакана – місця, де художники, музиканти, літератори творили революційне мистецтво у манері «тут і зараз».
«Особисто я на Майдані з перших днів. Цей Майдан показав наших людей такими, якими вони є. А вони – як козак Мамай: сидять довго з кобзою та сумно співають, але якщо вже встануть...» – у січні 2014 року заявляв сам художник.
Окрім виставки на Майдані та пам'ятного молебню на Алеї Героїв Небесної сотні, на День Свободи всі бажаючі також зможуть скористатися спеціальною екскурсійною програмою Національного музею Революції гідності. Для цього достатньо зайти до інформаційного центру музею – він знаходиться на першому поверсі Будинку профспілок.
«А о шостій годині вечора відбудеться традиційна Хода пам'яті. У ній зазвичай беруть участь ветерани російсько-української війни, учасники Євромайдану, родичі героїв Небесної сотні, громадські активісти – всі вони збираються на Майдані та повільно проходять вгору Алеєю Небесної сотні. Вони запалюють лампадки, приносять квіти до місця Меморіалу на згадку про загиблих. І так завершиться цей надзвичайно важливий для всіх нас день… І таким чином ми знову зможемо згадати, а що ж тут у цей день сталося вісім років тому» – підсумував Ігор Пошивайло.
Раніше Інформатор писав, що вирок щодо розстрілів на Майдані може бути вже цього року.
Нагадаємо, генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова поділилася інформацією щодо результатів розслідування справ Майдану. Крім того, ДБР анонсувало щомісячні звіти у «справах Майдану».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.