Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Держдеп зазначив, що підтримує Україну у її боротьбі проти росії та зважає на складні умови, що склалися через війну
Сполучені Штати з розумінням ставляться до позиції президента України Володимира Зеленського, який нещодавно заявив, що проводити вибори у воюючій країні "не на часі". У Держдепартаменті США нагадали, що майже 20% території України окуповані росіянами. Також там зазначили, що мільйони українців були переміщені через війну та багато з них знаходяться за кордоном.
Водночас Держдеп підкреслив, що підтримує Україну не тільки у її боротьбі проти окупантів. Мова йде також про збереження демократії в державі в умовах війни. Про це під час брифінгу 7 листопада заявив представник Держдепу Ведант Патель.
"Я вважаю, що важливо пам’ятати, що Україна перебуває в такому становищі (в якому проводити вибори складно або неможливо - ред), оскільки росія продовжує вести повномасштабну незаконну війну проти України. Україна та її народ борються за виживання. У контексті виборів також важливо пам’ятати, що майже 20 відсотків території України окуповані, а десятки мільйонів її громадян переміщені (...) Крім того, Росія продовжує щоденні бомбардування цивільної інфраструктури по всій Україні", - заявив Патель, коментуючи слова Зеленського стосовно виборів.
США чітко заявили Україні про зобовʼязання підтримувати її "не лише в боротьбі", а й у "обережному та конституційному підході до підтримки міцності демократії у воєнний час". Також Держдеп звернув увагу, що вибори в України узгоджуються з Конституцією, і останнє слово в цьому питанні саме за українцями.
У вечірньому зверненні 6 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що "вкидати в суспільства тематику виборів" під час війни "абсолютно безвідповідально та якось легковажно". За його словами, мають припинитися хвилі з будь-якими речами, які розколюють політично, адже окупанти чекають саме на це.
"Я вважаю, що зараз вибори не на часі. І якщо потрібно поставити крапку в тій чи іншій політичній суперечці й далі працювати лише в єдності, то в державі є структури, які здатні ставити крапки й давати суспільству всі необхідні відповіді. Щоб не залишилося простору для конфліктів і чужої гри проти України", - додав президент.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.