Данія обіграла Швецію, Фінляндія виявилася сильнішою за збірну США

Турнір продовжує дивувати результатами.

Збірна Данії двічі поступалася в рахунку, але змогла перемогти одного з фаворитів чемпіонату. Німеччина здобула другу перемогу, а Латвія і Казахстан найсильнішого визначили у серії булітів.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату світу повідомляє Інформатор .

У суботу, 22 травня, на чемпіонаті світу з хокею відбулися 6 матчів. У першому поєдинку групи А зустрілися збірні Данії та Швеції. Шведи вийшли вперед на 3-й хвилині другого періоду. Йенсен зрівняв рахунок на 31-й хвилині, але незабаром Томмернс повернув лідерство збірної Швеції. Йенсен знову зрівняв цифри на табло, а через 30 секунд Крістенсен вивів вперед вже збірну Данії. У третьому періоді Йенсен зміцнив перевагу збірної Данії, оформивши хет-трик. Все що змогли шведи, це відіграти одну шайбу на 51-й хвилині.

Збірна Росії грала з одним з аутсайдерів чемпіонату збірної Великобританії. Вже до 12-й хвилині матчу росіяни закинули у ворота суперника 4 шайби. Британці відповіли голом Кірка на 19-й хвилині, але чинити опір більш іменитої команди не змогли. Росія закинула ще тричі, і здобула другу перемогу на чемпіонаті світу.

У центральному матчі дня групи А зійшлися збірні Чехії та Швейцарії. Чехи відкрили рахунок на 15-й хвилині. Хітіл перехитрив воротаря збірної Швейцарії і кидком в ближній кут реалізував більшість. Практично відразу ж чехи заробили вилучення, а Хофманн покарав суперника, зрівнявши рахунок на 18-й хвилині.

Наступна шайба опинилася у воротах збірної Чехії на 25-й хвилині, причому швейцарці знову реалізували більшість. Комбінація збірної Швейцарії завершилася кидком Майера відразу в правий верхній кут. А за півтори хвилини до кінця другого періоду Шервен вийшов один на один і кидком під поперечину зробив рахунок 3: 1 на користь швейцарської збірної.

На третій період збірна Чехії вийшла з новим голкіпером. Місце того що пропустив три шайби Грубеца ц воротах зайняв Вілл. Але і йому не вдалося зберегти ворота в недоторканності. На 51-й хвилині Майер кидком відразу замкнув поперечну передачу партнера. Через чотири з половиною хвилини Шмейкал підправив шайбу у ворота Швейцарії, подарувавши надію для збірної Чехії. Чехи зняли воротаря, але Коварж порушив правила, залишивши Чехію в меншості, і гра з порожніми воротами стала безглуздою. А швейцарці розіграли чисельну перевагу. На 58-й хвилині Хофманн кидком в дальній кут зняв питання про переможця матчу.

У групі В збірна Німеччини грала з Норвегією. Перший період закинутих шайб не приніс, а ось за 11 хвилин другого періоду збірна Німеччини закинула 4 рази. Результативними діями відзначилися Плахта, Гаванке, Пфодерл і Райхель. На 37-й хвилині Лілліберг скоротив різницю в рахунку, однак на цьому успіхи норвезької збірної закінчилися. На 45-й хвилині Бергманн закинув п'яту шайбу в ворота норвежців, підсумувавши результат поєдинку.

У другому поєдинку дня у групі В Фінляндія протистояла збірній США. Основні події матчу відбулися у другому періоді. Онтамаа відкрив рахунок на 27-й хвилині, а через 10 хвилин Пакарінен збільшив перевагу збірної Фінляндії до двох шайб. На 39-й хвилині Робертсон скоротив відставання, але ця шайба стала останньою в матчі. Фіни обіграли одного з головних конкурентів і продемонстрували готовність захистити своє звання чинних чемпіонів світу.

Обігравши збірну Канади, Латвія зустрілася зі збірною Казахстану. Перший період пройшов без закинутих шайб, хоча Казахстан перекидав суперників в два рази (8 кидків по воротах проти 4-х). Однак статистика статистикою, а першу шайбу закинули гравці збірної Латвії. На 8-й хвилині Дарзиньш точним кидком відкрив рахунок в матчі. Казахстан продовжував обстрілювати ворота суперника, і наполегливість принесла результат. На 39-й хвилині Шин зрівняв рахунок, реалізувавши чисельну перевагу збірної Казахстану.

Латвія знову вийшла вперед на 6-й хвилині третього періоду. Однак вже через 12 секунд Блейкер закинув у ворота господарів чемпіонату другу шайбу і зрівняв рахунок. Боротьба продовжилася у овертаймі. Капітан збірної Латвії Каспарс Даугавіньш порушив правила, надавши збірної Казахстану чисельну перевагу. Воротар збірної Латвії відбив кілька кидків, так і не дозволивши Казахстану реалізувати більшість. У серії булітів команди виконали по 8 спроб, і в підсумку удача посміхнулася збірній Казахстану.

• Фінляндія - США 2: 1 (0: 0, 2: 1, 0: 0);
  • Латвія - Казахстан 2: 3 (0: 0, 1: 1, 1: 1, 0: 0, 3: 4).

Наступні матчі чемпіонату світу відбудуться 23 травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою у елітному дивізіоні, про завоювання українським плавцем двох золотих медалей на чемпіонаті Європи, а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.