“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
До банера місцеві жителі приносили квіти та дитячі іграшки, щоб увіковічити пам'ять загиблих через окупантів дітей
У селі Попільня Житомирської області парафіянка Московського патріархату зіпсувала пам'ятний банер, який присвятили загиблим від рук російських окупантів дітям. Його тільки на днях встановила ініціативна група релігійної громади ПЦУ. Інцидент стався 20 квітня на території Свято-Миколаївського храму.
Про це повідомили на Facebook-сторінці територіальної оборони Попільнянської громади. Зазначається, що біля банера були іграшки та писанки від дітей, також до цієї імпровізованої стіни пам'яті місцеві жителі приносили квіти та дитячі іграшки, увіковічуючи пам'ять про діток, які стали жертвами російських окупантів.
"А далі трапилася неординарна подія. До банера прийшла жінка поважного віку, почала вигукувати антиукраїнські гасла, вирізала з банера слово "російські", забрала писанки й сказала, що цьому не місце біля російської церкви", - йдеться в повідомленні.
У теробороні зазначали, що ця жінка - парафіянка московського священника Петра Лисоса, який власне і напоумив жінку спаплюжити банер. Там також додали, що жінка - хвора людина, яка не повністю відповідає за свої вчинки.
З початку цього року вже 63 українські релігійні організації перейшли до Православної церкви України. Всі вони вже відмовилися від співпраці з церквою московського патріархату. Якщо ж рахувати від початку повномасштабної війни, то до Православної церкви України приєдналися 277 релігійних громад.
Що стосується Житомирщини, то 12 квітня ще дві громади області перейшли до Православної церкви України. Це - храми релігійних громад селищ Дриглі та Великі Лісівці.
Нагадаємо, у Мінкульті вирішили перевірити Почаївську лавру після її користування ченцями УПЦ МП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.