Ціни на нафту прискорили падіння — вони вже на рівні 2021 року: у чому причина

Вартість нафти марки Brent впала нижче $67 за один барель, а російська нафта опустилася до $55–57 за барель

Ціни на нафту прискорили падіння
Нафта, ціни, падіння. Фото - Getty Images

На фоні запровадження президентом США Дональдом Трампом жахливих мит на товари у всьому світі вже відбуваються економічні потрясіння: вартість нафти почала різко падати. Востаннє таке стрімке падіння спостерігалося ще у 2021 році. Тоді Трамп запровадив тариф на надлишок пропозиції на ринку. Тепер просіла як нафта марки Brent, так і російська нафта. Падіння відбувається через нові мита Трампа. 

Про те, що вартість нафти Brent почала стрімко падати, випливає з даних Investing.com. Червоні ф'ючерси на Brent досягли $65,94 і продовжують коливатися. Водночас російська нафта торгується в межах $55–57 за барель.

Ціна нафти 4 квітня. Дані біржі
Ціна нафти 4 квітня. Дані біржі

 Статки найбагатших людей США теж впали через мита

Запроваджені президентом США Дональдом Трампом нові, жахливі мита боляче вдарили по найбагатших людях Америки та світу. Статки мільярдерів та їх компанії обвалилися всього за одну ніч. Загалом втрати у найбагатших людей світу через мита Трампа оцінюються у рекордні $208 млрд.

Трійку лідерів, які втратили найбільше прибутків через нові мита, відривають Марк Цукерберг, Джефф Безос та Ілон Маск. Загалом втрати найбагатших людей світу виглядають так:

  • Марк Цукерберг втратив $17,9 млрд, а його Meta - втратила 9%;
  • Джефф Безос втратив $15,9 млрд, тоді як Amazon впала на 9%;
  • Ілон Маск втратив $11 млрд, а Tesla просіла на 5,5%.

Запровадження нових тарифів Трампом призведе до різкого зростання цін на імпортні товари. США щороку імпортують продукції на $3,3 трильйона, що в середньому складає $25 тис. витрат на одну американську сім’ю. Якщо нові мита сягнуть 29%, кожне домогосподарство змушене буде витрачати ще на 7 300 доларів більше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube