“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі вартість палива ще не остаточна, бо мережі реалізовують старі запаси, ввезені до 1 липня
Вартість палива на українських АЗС зростає майже щоденно. За словами експертів, ця тенденція спостерігатиметься до кінця місяця. Саме тоді ціни досягнуть свого піка.
Як розповів на брифінгу 10 липня директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн, поштовхом до подорожчання стало повернення с 1 липня довоєнних ПДВ та акцизу. За цей період вартість всіх видів палива зросла на 2-5 гривень за літр, в залежності від мережі.
"Бензин А-95 в роздробі подорожчав на 3,01 грн в середньому до 47,90 грн, дизпальне подорожчало на 3,45 грн до 47,86 грн, а скраплений газ подорожчав на 1,47 до 23,39 грн за літр", - сказав Куюн.
Він додав, що наразі вплив на вартість палива справило лише ПДВ, який зріз з 7 до 20%. Акциз поки не вплинув на ціни, бо мережі АЗС ще реалізовують свої запаси. А ось ближче до кінця липня у країну поїде нове паливо.
"Далі ми очікуємо, що ціна буде поступово зростати вже за рахунок акцизу. Акцизний збір сплачується на момент перетину кордону",– зазначив Куюн.
Експерт наголосив, що для того, щоб стримати ціни й не підняти їх одномоментно, провідні мережі зробили великі запаси. У травні-червні в Україну завезли рекордну кількість палива. Проте навіть за такої умови їх вистачить до серпня. Тому вже у наступному місяці цінники на стелах досягнуть свого піку здорожчання.
Податкове навантаження у паливній сфері зросло з 1 липня, коли Верховна Рада повернула ПДВ та акциз на довоєнний рівень. Акциз на бензин зріс до 213 грн за 1000 л, акциз на дизпаливо – на 40%, до 139,5 грн. Акциз на автогаз залишиться на рівні 52 грн.Що стосується ПДВ, то воно зросло з 7% до 20%.
Через такі нововведення очікується, що вартість всіх видів бензину зросте на 11 гривень за літр, дизеля – на 8 гривень, а газу – на 3 грн. Всі ці цифри інтегруються у ціни до вересня місяця.
Раніше Інформатор зробив підбірку дієвих порад, як зекономити паливо у літню спеку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.