ЧС-2023 з греко-римської боротьби. Ярослав Фільчаков приніс Україні першу медаль

Українець здобув бронзу

Ярослав Фільчаков
Ярослав Фільчаков виграв нагороду на другому поспіль чемпіонаті світу

У Сербії триває чемпіонат світу з боротьби. Українка Ірина Коляденко здобула для збірної України першу олімпійську ліцензію в боротьбі. У змаганнях з греко-римської боротьбі Ярослав Фільчаков посів третє місце у категорії до 82 кг.

У змаганнях представників греко-римського стилю у категорії до 82 кг Ярослав Фільчаков у першому раунді зустрівся з Седжін Яном з Південної Кореї і переміг 9:0. У чвертьфіналі українець зустрівся з іранцем Алірезою Мохмадіпіані та програв з рахунком 1:4.

У втішній сутичці українець переміг серба Бранко Ковачевича (9:0). За бронзу Фільчаков боровся з представником Молдови Міхаїлом Браду. Українець переміг 3:1 та здобув для України першу нагороду у змаганнях борців греко-римського стилю.

Нажаль, вагова категорія до 82 кілограмів не входить у програму Олімпіади-2024 у Парижі. Тому олімпійську ліцензію Фільчаков не здобув.

Виступи українців на ЧС-2023

Загалом медаль Фільчакова стала для України четвертою. Раніше три нагороди здобули представники вільного стилю. Василь Михайлов (до 79 кг) та Ірина Коляденко (до 62 кг) стали бронзовими призерами, а Юлія Ткач-Остапчук (до 59 кг) виграла срібну медаль.