«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
У відео оживає метафора кохання поза межами логіки — дівчина-вампір і хлопець-ворон стають союзниками в світі, де інші бояться бути собою. Вони не ховають своїх відмінностей — навпаки, саме через них стають сильнішими.
Лайфхаки, доступні кожному
Опалювати будинок дровами — не так дешево, як може здатись. Тому важливо знати, як збільшити час горіння дров, відповідно зменшити їхню витрату та зекономити кошти. Є декілька простих порад, які дозволяють збільшити час горіння.
Якщо ви зберігаєте дрова на вулиці чи в прохолодному приміщенні, не варто приносити їх і одразу палити в печі. Краще заздалегідь занести необхідну кількість дров в тепло, щоб вони нагрілись та підсохли. Тоді вони краще розгорятимуться та довше горітимуть. Оптимальний час, за який треба підготувати дрова — 1-2 дні.
Важливо розкласти дрова так, щоб більші були в самому низу, а дрібніші — зверху. Укладати дрова треба щільно, щоб прогалини між ними були мінімальними. Починати розпалювати потрібно зверху. Таким чином полум'я розгориться швидко за рахунок дрібних гілок, а горіти буде довго завдяки великим.
Контролюйте силу горіння за допомогою заслінки: після того, як полум'я розгорілось на всю силу, поступово закривайте її. Так подача кисню буде зменшуватись, відповідно й швидкість горіння.
Тяга може зменшуватись через нашарування сажі на стінках печі та труби. Тому її потрібно час від часу зчищати, щоб не витрачати зайві дрова. Особливо це актуально для тих, хто використовує березові або дрова з хвойних дерев, які сильно "коптять".
Раніше ми розповідали, які дрова не підходять для опалення.