Чорноморець не помітив Зорю на шляху до півфіналу Кубка України

Клуб з Одеси став другим півфіналістом

Кубок України
Чорноморець здолав представника України у Лізі конференцій

У середу, 1 листопада, в Одесі пройшов матч 1/4 фіналу розіграшу Кубка України сезону-2023/24. Чорноморець впевнено переміг Зорю 4:1 і, як і донецький Шахтар, став учасником півфіналу. У складі одеської команди хет-триком відзначився Штогрін.

Перший м’яч Зоря пропустила після помилки власного голкіпера. Турбаєвський між ніг пропустив удар Штогріна з-за меж штрафного майданчика. Зоря пішла відігруватись. Два моменти було у Антюха, але в обох випадках голкіпер Чорноморця Варакута забирав м’яч.

На 33-й хвилині рахунок у матчі став 2:0. Штогрін у падінні замкнув простріл Кузика з правого кута штрафного майданчика.

Чорноморець зміцнив свою перевагу на 58-й хвилині. Васильєв з центральної зони штрафного майданчика головою переправив м’яч у сітку. А на 72-й хвилині Штогрін оформив хет-трик, пробивши з кута воротарьського під ближню стійку.

Слабкою втіхою для Зорі послугував гол Герреро. Легіонер луганського клубу відзначився після кутового на 79-й хвилині.

• Чорноморець – Зоря 4:1;
    Голи: Штогрін, 21, 33, 72, Васильєв, 58 – Герреро, 79.

Чорноморець: Варакута, Путря, Салюк (Хадіда, 84), Єрмаков, Брагару, Шпорн, Кузик (Авагімян, 76), Васильєв, Штогрін (Вакула, 81), Ієде (Бойчук, 81), Бадібанга (Дада, 76).

Зоря: Турбаєвський, Данченко, Джордан, Батагов, Снурніцин, Жан Клод (Чурко, 46), Яцик, Антюх (Горбач, 46), Мічін, Алефіренко (Кирюханцев, 46), Герреро (Венделл, 80).

У чвертьфінальній стадії змагань залишилось зіграти два поєдинки. Обидва відбудуться у четвер, 2 листопада. Полісся і Олександрія свій матч розпочнуть о 15:00. Оболонь та Ворскла вийдуть на поле о 17:00.