«Звʼязок»- пісня про всіх нас, бо немає жодного українця та українки, які б не були в розлуці з рідними останні роки. Саме тому кліп і складається із ваших відео, які краще за все передають ту емоцію яку ми вкладали в цю пісню!
Гроші підуть на допомогу українцям
На початку серпня донецький Шахтар та Тоттенгем провели благодійний матч. Гра стала прощальною для голкіпера Шахтаря Андрія Пятова, а Тоттенгем переміг з рахунком 5:1. Під час матчу оголосили збір у гуманітарний фонд Shakhtar Social.
Благодійний матч Тоттенгем – Шахтар приніс дохід у 22 мільйони гривень (або 505 тисяч фунтів стерлінгів), повідомляє сайт Шахтаря. Всі ці кошти фонд Shakhtar Social спрямує на реалізацію проектів підтримки та допомоги українцям, постраждалим внаслідок повномасштабної війни з росією.
Також Шахтар і Тоттенгем домовились реалізувати спільний проект вартістю 50 тисяч фунтів стерлінгів. Ці гроші підуть на допомогу українським біженцям, які зараз перебувають в Англії.
Благодійний поєдинок відвідали приблизно 50 000 глядачів. Шахтар зазнав розгромної поразки. Чотири м’ячі у ворота "гірників" забив форвард Тоттенгема Гаррі Кейн, який під кінець трансферного вікна перейшов у мюнхенську Баварію. Ще один гол на рахунку Скарлета. У Шахтаря єдиний м’яч забив Келсі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.