Чому українців не попередили про початок війни з росією: відповідь Буданова

Читать на русском

Україна до останнього сподівалася, що війни можна уникнути, але в останні декілька тижнів перед 24 лютого, ніхто в Україну не робив заяви про те, що російського нападу не буде

Читать на русском
Буданов пояснив, чому українців не попередили про початок війни з росією
Буданов пояснив, чому українців не попередили про початок війни з росією

Україна до останнього сподівалася, що війни можна уникнути, але в останні декілька тижнів перед 24 лютого, ніхто в Україну не робив заяви про те, що російського нападу не буде

Глава української розвідки Кирило Буданов, відповідаючи на закиди про те, що українців не попередили про початок війни, відповів, що він говорив про такий розвиток подій ще у 2021 році, але в Офісі президента війну заперечували.

Буданов в інтерв'ю виданню NV при цьому додав, що не звинувачує Офіс президента у недалекоглядності. 

За словами Буданова, вище керівництво України до останнього сподівалося, що війни вдасться уникнути, тому жодних дат початку російської агресії проти України ніхто не озвучував. Але, коли вже стало очевидно, що росія готова напасти - ніхто із українських топ - чиновників не доводив протилежне: що війни не буде.

Були ще деякі кроки, які намагалися реалізувати для того, щоб війни не сталося. Але вже ближче до дати, коли все стало на свої місця, ви не побачите жодної політичної заяви вищого керівництва, що війни не буде, - уточнив Буданов.

Глава ГУР МО розповів, що всі дані щодо дати, напрямків та кількості російських військових, яких кинуть на війну проти України, він отримав саме від підконтрольних Києву агентів. 

Буданов уточнив, що протягом останніх років кількість українських агентів у росії стрімко зросла аж до найближчого оточення російського диктатора володимира  путіна.

 Йдеться і про людей, близьких до Кремля, - резюмував головний розвідник України. 

Україна готова перейти у контрнаступ

Очільник української розвідки Кирило Буданов повідомив, що Україна отримала мінімально необхідну кількість озброєння та може перейти у контрнаступ. При цьому глава ГУР додав, що більше зволікати не варто. Він додав, що щоб викинути всі російські війська з України треба більше зброї.

Буданов також підтвердив, що Україні вдалося дезінформувати росіян щодо термінів початку контрнаступу ЗСУ, але зазначив, що про його початок стане зрозуміло усім. 

Нагадаємо, раніше Інформатор писав про важке поранення Кирила Буданова на одній із гарячих ділянок фронту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.