“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Республіканці не впевнені в перемозі України
У вівторок, 7 лютого, американський президент Джо Байден має виступити з промовою перед Конгресом. Однією з головних тем зустрічі буде допомога Україні в її протистоянні російському нападу. Чи підтримають американські парламентарі позицію президента США — читайте в нашому матеріалі.
В політичному налаштуванні в Штатах щодо підтримки України розбиралося видання The Washington Post.
Теоретично підтримка України залишається двопартійною. Однак на практиці, все більше й більше республіканців скоріше проти продовження нарощування потоку зброї. Відтак, після рішення надати Україні танки Abrams кількість тих, хто вважає, що США роблять "більше, ніж достатньо" для підтримки Києва зросла. При цьому на місці очевидно, що до перемоги Україні ще далеко, хоча саме зброя була б запорукою того, щоб українці побороли росіян.
Відповідь проста — республіканці просто не вірять в перемогу України. Так пише The Washington Post. Якщо досі понад 60% прихильників Демократичної партії переконані, що війна завершиться перемогою України, то серед прихильників республіканців таких лише 42%. А 43% взагалі вважають, що в підсумку переможе росія. Відтак надавати Україні більше зброї для все більшої частки політиків-республіканців означає наражати США на більшу небезпеку ― як зараз, так і в майбутньому.
До того ж все більше виборців-демократів вважають, що війна та її результат відчутно вплинуть на майбутнє світу й США. В той час як таку думку поділяють лише окрема 24% серед виборців-республіканців. Однак в обох групах більшість виборців досі переконані, що Україні не треба йти в цій війні на територіальні поступки. Але вистачає й тих, хто каже, що війну треба завершувати якомога швидше, в тому числі шляхом територіальних компромісів. До прикладу таких серед виборців-республіканців — 41%, тоді як серед виборців-демократів таких лише 16%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber