"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Республіканці не впевнені в перемозі України
У вівторок, 7 лютого, американський президент Джо Байден має виступити з промовою перед Конгресом. Однією з головних тем зустрічі буде допомога Україні в її протистоянні російському нападу. Чи підтримають американські парламентарі позицію президента США — читайте в нашому матеріалі.
В політичному налаштуванні в Штатах щодо підтримки України розбиралося видання The Washington Post.
Теоретично підтримка України залишається двопартійною. Однак на практиці, все більше й більше республіканців скоріше проти продовження нарощування потоку зброї. Відтак, після рішення надати Україні танки Abrams кількість тих, хто вважає, що США роблять "більше, ніж достатньо" для підтримки Києва зросла. При цьому на місці очевидно, що до перемоги Україні ще далеко, хоча саме зброя була б запорукою того, щоб українці побороли росіян.
Відповідь проста — республіканці просто не вірять в перемогу України. Так пише The Washington Post. Якщо досі понад 60% прихильників Демократичної партії переконані, що війна завершиться перемогою України, то серед прихильників республіканців таких лише 42%. А 43% взагалі вважають, що в підсумку переможе росія. Відтак надавати Україні більше зброї для все більшої частки політиків-республіканців означає наражати США на більшу небезпеку ― як зараз, так і в майбутньому.
До того ж все більше виборців-демократів вважають, що війна та її результат відчутно вплинуть на майбутнє світу й США. В той час як таку думку поділяють лише окрема 24% серед виборців-республіканців. Однак в обох групах більшість виборців досі переконані, що Україні не треба йти в цій війні на територіальні поступки. Але вистачає й тих, хто каже, що війну треба завершувати якомога швидше, в тому числі шляхом територіальних компромісів. До прикладу таких серед виборців-республіканців — 41%, тоді як серед виборців-демократів таких лише 16%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber