Чиновники ОП витратили майже 10 млн грн на відрядження: скільки коштувало найдорожче

Читать на русском

Частина чиновників отримали значні компенсації за свої відрядження

Читать на русском
Чиновники ОП витратили майже 10 млн грн на відрядження
Відрядження чиновників влетіли українцям у копійчину

Частина чиновників отримали значні компенсації за свої відрядження

Українцям недешево обходяться закордонні відрядження чиновників різного рівня з Офісу Президента. Протягом двох років на забезпечення їх поїздок за межі України з бюджету витратили майже десять мільйонів гривень. При цьому одне із найдорожчих відряджень коштувало українцям 261 тис. грн.

Детальніше про вартість відряджень українських чиновників з ОП розповів нардеп Ярослав Железняк. Він підкреслив, що протягом двох років на відрядження за кордон витрачено 9,58 млн грн.

Чиновники ОП витратили майже 10 млн грн на відрядження: найдорожче - 261 тис. грн 1

При цьому чиновники отримують просто шалені компенсації за свої поїздки. Приміром, за словами Железняка, повернення коштів у сумі 428 тис. грн отримав заступни ОП Ростислав Шурма.  Ці кошти він отримав як компенсацію за відрядження за 2023 рік на одного себе. При цьому, як стверджує Железняк, лише у жовтні Шурма наїздив на 196 тисяч грн.

Чиновники ОП витратили майже 10 млн грн на відрядження: найдорожче - 261 тис. грн 2

 Скільки міста витратили на фінансування ЗСУ, а скільки - на благоустрій

За даними Forbes, 21 місто сумарно спрямувало 3,8 млрд грн на потреби Сил оборони України. При цьому на благоустрій витратили 12,8 млрд грн.

Лише два міста, Житомир і Луцьк, виділили на оборону більше, ніж на благоустрій. У Дніпрі найбільше фінансування обох напрямів: 1,4 млрд грн на оборону і 3,2 млрд грн на благоустрій.

У Харкові, Ужгороді та Херсоні видатки на тероборону не знайшли. Херсон виділив на благоустрій лише 8 млн грн, що схоже на фінансування самих лише зарплат. У Харкові на благоустрій заплановано майже 1 млрд. Відтак, більшість обласних центрів у першому півріччі 2023 року віддавали перевагу благоустрою, а не обороні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.