“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Розповідаємо у чому різниця
В Україні вже почали вакцинувати третьою дозою COVID-вакцини. Через це виникла помилка, що бустерне та додаткове щеплення - це одне й те саме. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли у чому різниця між ними, і як вони діють.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу МОЗ.
Так, бустерну дозу вводять після повного курсу вакцинації через 6-9 місяців для посилення вже наявного імунітету.
Додаткова доза призначена лише для людей з ослабленим через тяжкі захворювання імунітетом. Її роблять після повного курсу щеплення через 28-90 днів.
"При отриманні бустерної дози термін дії сертифіката COVID продовжується на 270 днів після введення. При додатковій дозі термін сертифікату не продовжується і становить 270 днів з дня введення другої дози", – пояснили у МОЗ.
До слова, люди з ослабленим імунітетом, що отримали додаткову дозу, можуть отримати і бустерну дозу. Рекомендований термін – від 3 до 6 місяців після додаткової дози.
Нагадаємо, як працює бустерна доза щеплення від COVID-19.
Також Інформатор писав, що робити при позитивному тесті на COVID-19.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.