"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Саме ця людина буде керувати використанням, орендою та продажем держмайна, а також - приватизацією
У середу, 7 вересня, Верховна Рада призначила нового голову Фонду державного майна України. Їм став народний депутат України від партії “Голос” Рустем Умєров. Він є учасником переговорної групи по мирному врегулюванню війни росії проти України і одним з найвпливовіших кримських татарів. Ми зібрали всю інформацію, яка наразі відома про політика.
Фонд державного майна України - орган центральної влади, який відповідає за використання, оренду і продаж державного майна, зокрема, займається приватизацією державної власності. Основною задачею ФДМУ є підвищення інвестиційної привабливості України.
Предки Рустема Умєрова, як майже всі кримські татари, у 1944 році були насильно вислані з Криму. Сам Рустем Умєров народився у 1982 році у місті Самарканд в Узбекистані, у цій республіці на той момент СРСР знаходилося найбільше кримських татарів. Після здобуття незалежності Україною родина Умєрових повернулася до України. Вищу освіту Рустем Умєров здобув у Національній академії управління. Пізніше навчався у Київському політехнічному інституті на спеціальності з інформаційних технологій.
Чим майбутній депутат займався у 90-ті роки достеменно невідомо. У 2003-2010 роках працював у компанії мобільного оператора Lifecell, на керівних посадах. У 2011-2013 роках був керуючим директором компанії “iCapital”, а у 2010-2011 роках - у компанії “ICG Investments”. У 2013 році заснував разом з братом інвестиційну компанію Astem, був її виконавчим директором. На момент обрання депутатом працював в Astem.
Рустем Умєров - власник ТОВ “Компанія Блек Сі” у Києві, яке займається нерухомістю. У 2016-2019 роках був власником ТОВ “Євразія Інжинірінг”. Рустем Умєров одружений та виховує трьох дітей. Мусульманин. Брат Рустема Умєрова Омєр Киримли Ослан був уповноваженим Кабінету Міністрів України з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а у 2013-2014 році - заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу.
У період з 2006 по 2019 роки Рустем Умєров був помічником-консультантом народного депутата України, екс-голови Междлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. У 2012 році був довіреною особою кандидата у народні депутати по 10 округу Крима Ахтема Чийгоза. Також він є членом Курултаю Кримськотатарського народу скликань 2007 і 2012 років.
З серпня 2019 року Рустем Умєров - депутат Верховної Ради України від партії “Голос”. Заступник керівника української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). У Верховній Раді ініціював скасування вільної економічної зони у Криму, яку створили у 2014 році. Був секретарем Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин. У 2022 році був у складі переговорної групи від України, яка вела перемовини з росією щодо мирного врегулювання та припинення російського вторгнення в Україну.
У 2007 році Рустем Умєров був співзасновником міжнародної організації “Bizin Qirim” та ГО “Земляцтво кримських татар”. Є співзасновником ГО “Фонд розвитку Криму”, благодійних фондів “Евкаф Україна” (допомога мусульманським громадам) і “Астем Фаундейшн”. У 2012 році став співзасновником Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації. До 2019 року був співзасновником благодійного фонду “Українська спадщина” разом з нині народним депутатом від “Слуги народу” Сергієм Бабаком. Фонд “Астем Фаундейшн” є одним із донорів програми Ukrainian Emerging Leaders Стенфордського університету, розробленої для підготовки українських політичних діячів, юристів, соціальних підприємців, бізнесменів, а також лідерів громадських організацій у Стенфордському університеті у США.
Дмитро Чернишов