«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Особливо це стосується автоматичного відеофіксування поблизу житлових та соціальних споруд, дорожньо-транспортних, промислових і торговельних об'єктів
Росія у травні масовано атакує Україну ракетами та дронами, а вебкамери українців лише допомагають ворогові коригувати свої удари. Саме тому СБУ звернулась до громадян та закликала їх припинити трансляції з вебкамер або ж вимкнути їх.
Силовики зазначили, що особливо важливо вимикати камери спостереження довкола житлових, адміністративних, важливих промислових, оборонних та інших об'єктів.
В СБУ заявили, що пристрої спостереження є вразливими для росіян. Вони доволі легко можуть їх зламати та використати для коригування чи уточнення даних для обстрілів.
Служба безпеки закликала українців повідомляти про виявлені стріми з таких камер на офіційний чат-бот СБУ.
Також силовики вкотре нагадали, що заборонено знімати та поширювати фото- та відеоматеріали, що стосуються діяльності Збройних Сил та наслідків ворожих обстрілів.
Розповсюдження таких записів є злочином, за який передбачено покарання до 12 років ув'язнення.
Вебтрансляції, як і будь-які інші вебсистеми, можуть бути вразливими для хакерських атак з різних причин. Ось деякі поширені причини, чому вебтрансляції можуть бути вразливими:
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що відома блогерка Анна Алхім могла скоригувати ракетний удар по Дніпру.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.