Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
На жовтневому саміті з ЄС обговорять створення військової навчальної місії в Україні
До кінця року в Україні з'явиться військово-навчальна місія ЄС. Це дозволить створити в країні багаторівневу систему військової освіти.
Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран, коментуючи підсумки саміту Україна-ЄС, передає Інформатор.
"Робимо все необхідне, щоб вже до кінця поточного року військова дорадчо-тренувальна місія з'явилася в Україні", - сказав Таран.
За його словами, до військової місії увійдуть 30 постійних радників ЄС. Їх участь дозволить створити в країні багаторівневу систему військової освіти і ввести якісне дистанційне навчання. Зміни торкнуться адміністративні та управлінські процеси, а також організаційно-штатні структури військових навчальних закладів та їх матеріальну базу.
"Це дозволить залучити кращі практики для реформування системи освіти Збройних сил України. У нашому порядку денному є чіткі ініціативи, і ті сигнали, які ми подаємо колегам із ЄС, сприймаються позитивно", - підкреслив Таран.
Зазначимо, на створенні військової місії наполягають Литва, Латвія, Естонія, а також Польща, Румунія і Словаччина. Таку позицію підтримують Швеція і Фінляндія. У недавньому інтерв'ю глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що дискусії щодо створення військової місії ЄС в Україні тривають. Однак для прийняття рішення потрібно провести ретельний аналіз, щоб визначити найбільш підходящий і ефективний підхід у цьому напрямку.
Нагадаємо, в Україні може з'явитися військова місія ЄС. Крім того, американська місія ОБСЄ закликала Росію звільнити політв'язнів, які перебувають в окупованому Криму.
Також Інформатор писав, що глава Єврокомісії закликає Росію взяти на себе відповідальність як сторона конфлікту на Донбасі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.