"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Порядок перетину кордону військовозобовʼязаними вже врегульований законодавством, зазначили у ДПСУ
Зміни, які чекають на процес мобілізації в Україні, ніяким чином не повпливають на правила перетину кордону військовозобовʼязаними. Підстави для виїзду з України під час дії воєнного стану чітко регламентовані законодавством. Прикордонники мають право перевіряти документи, які дають дозвіл на перетин кордону.
Також, навіть якщо особа включена в систему "Шлях", співробітники ДПСУ можуть перевірити, з якою метою вона прагне перетнути кордон. Часто стається таке, що заявлена у документах мета не відповідає реальній, і тоді прикордонники "розвертають" людину на пункті пропуску. Про це в ефірі телемарафону у понеділок, 15 січня, повідомив речник Держприкордонної служби Андрій Демченко.
"Зміни до закону про мобілізацію ніяк не повпливають на порядок перетину кордону. Законодавство України чітко регламентує хто, коли і в який спосіб може перетнути державний кордон в умовах воєнного стану. Зокрема, це визначено правилами перетину кордону, що затверджені постановою уряду №57", - розповів спікер.
Демченко підкреслив, що загалом чоловікам у віці 18-60 років заборонено залишати межі України. Але існують правила, що визначають категорії і умови перетину кордону чоловіками на період дії воєнного стану.
"Прикордонники, як і раніше, цих правил чітко дотримуються (...) Прикордонники перевіряють мету їхньої поїздки, попри те, що вони знаходяться в інформаційній системі "Шлях", мають відповідні розпорядження від державних органів. Досить часто ми з'ясовуємо, що мета поїздки людини не відповідає тим, які дозволені відповідно до правил перетину кордону", - наголосив він.
Днями у Державній прикордонній службі України заявили, що посилюють контроль за виїздом військовозобов'язаних чоловіків. Рішення пояснили тим, що багато порушників намагаються прошмигнути за межі України незаконно, вдаючись до хитрощів.Останнім часом значно зросла кількість спроб незаконного перетину кордону з використанням підроблених або фальсифікованих документів, пояснюють в ДПСУ.
Раніше Демченко розповів, що прикордонники мають право вимагати від чоловіків, які є військовозобов'язаними, надання документів з ТЦК та СП, що підтверджують наявність відстрочки від призову. Такі заходи допомагають запобігти спробам незаконного виїзду за межі країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.