“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наявність антитіл до коронавірусу не є підставою для відмови від вакцинації
В Україні визначити захворювання COVID-19 можна за допомогою двох видів тестування: методом ПЛР-тесту або експрес-тестом на антиген. Направлення на безкоштовне тестування можна взяти у свого сімейного лікаря.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу. МОЗ України .
"Звертаємо увагу, що наявність антитіл до коронавірусу вказує, що людина раніше контактувала з вірусом, але не є ознакою хвороби. Виявлення антитіл не гарантує наявності імунітету до всіх штамів вірусу SARS-CoV-2 і не є підставою для відмови від вакцинації", - йдеться у повідомленні.
Поки що невідомо, яким має бути рівень антитіл для захисту та як довго вони зберігаються. У той самий час основою встановлення діагнозу COVID-19 залишається лише результат ПЛР-тестування.
"Важливо, що жоден із тестів не обов'язковий перед проведенням вакцинації. У першу чергу, йдеться про тест на визначення антитіл. Жодні дослідження не визначають, скільки саме людина повинна мати антитіл, щоб повторно не захворіти на COVID-19 і не бути госпіталізованою" , - Зазначається в повідомленні.
Так, тест на наявність антитіл може лише показати їх наявність чи відсутність, але він аж ніяк не відповість на запитання, чи захворіє людина на коронавірус знову або як саме перенесе хворобу.
Безкоштовні COVID-тести та платні домашні
Зараз у продажу є експрес-тести на COVID-19, які можна зробити вдома – вони також визначають антиген коронавірусу у зразку мазка з носоглотки. Але такі тести не є підставою для допуску, наприклад, до громадських місць або поїздок у транспорті. Серед основних причин – відсутність впевненості у правильності проведення тестування та його результату, неможливість перевірити, чиї зразки використовувалися під час його проведення вдома.
Отримати безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19 можна за призначенням лікаря:
"Першим трьом категоріям ПЛР призначають за умови, якщо вони не пройшли швидкий скринінговий тест на визначення антигену SARS-CoV-2", - додали в МОЗ.
Направлення на безкоштовне тестування можна взяти у сімейного лікаря.
Нагадаємо, в Україні будуть видавати 1000 гривень за вакцинацію. Крім того, у Миколаєві відкриють пункти для вакцинації дітей від коронавірусу
Також Інформатор писав, чи потрібно робити тест на антитіла після вакцинації від коронавірусу чи одужання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .