Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Україна не знає, наскільки росіяни вважають себе готовими для проведення нового наступу
Російські окупанти можуть намагатися проводити наступальні дії на окремих напрямках. Водночас широкомасштабний наступ малоймовірний. При цьому важливим питанням залишаються логістичні можливості.
Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів військовий експерт Сергій Грабський. За його словами, питання полягає у тому, що Україна не знає, наскільки росіяни вважають себе готовими для проведення нового наступу.
"Циклічне навчання — це навчання, яке застосовувалося до мобілізованих — росіяни вже фактично завершують. Якщо вони не будуть проходити більш детальне тренування — що, власне, вимагає ситуація, але вони, як правило, цього не роблять — то вони можуть в лютому чи в березні щось зробити. Це якщо говорити про ту кількість військ, які в них є реально", - сказав Грабський.
При цьому важливим питанням залишаються логістичні можливості. Експерт зазначає, що росіяни десять місяців збирали двохсоттисячне угруповання за абсолютно тепличних умов, які були для них до 24 лютого.
"Чи зможуть вони зараз, в умовах, коли ситуація для них стала значно складніша, провести такий логістичний маневр? Чи зможуть вони зараз накопичити потрібну кількість матеріальних засобів, боєприпасів, пального, щоби проводити якісь серйозні наступальні операції? З цим усім вони можуть не встигнути", - сказав Грабський.
Щодо можливості проведення тактичних дій, то, на думку Грабського, окупанти цілком можуть собі дозволити проводити якісь наступальні дії, прориви. Противник стягує техніку та особовий склад у деяких населених пунктах.
"Наприклад, у районі Сватове, куди вони зараз згрібають техніку. Вони можуть намагатися проявляти якусь певну активність на південному напрямку, в район Мелітополя — Токмака противник також зганяє техніку та людей. Про такі наступи ми можемо говорити, що вони реальні. Але в щось більш суттєве складно повірити", - додав Грабський.
Українські військові відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка, Площанка, Невське і Червонопопівка Луганської області та Веселе, Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Підгороднє, Бахмут, Курдюмівка, Майорськ, Водяне, Красногорівка і Мар’їнка на Донеччині. Наша авіація завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу та ОВТ окупантів. А наші ракетники і артилеристи уразили 9 пунктів управління, 2 райони зосередження живої сили та 2 інші важливі об’єкти противника.
Нагадаємо, Іран назвав звинувачення України про поставки "шахедів" визнанням його передових технологій. Крім того, росіяни продовжують хаотичні обстріли мирного населення Херсонщини.
Також Інформатор писав, чому окупанти не можуть йти у великі наступи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.