«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
В епоху цифровізації, коли самотність часто стає новою нормою, «ЛПЛ» дарує слухачам головний меседж: «людині потрібна людина». Це пісня про стосунки між двома, про силу дотику, обіймів, про емоційну безпеку, яку дає лише рідна людина.
Працівники ТЦК мають повне право вручати повістки як на залізничних вокзалах, так і у потягах під час руху, оскільки все це - громадські місця
Працівники ТЦК мають повне право роздавати повістки як на залізничних вокзалах, так і у потягах навіть під час їх руху. Усі ці локації є громадськими місяцями, а за законом військкомам дозволено вручати повістки у громадських місцях. При цьому військовозобов'язаний має з'явитися за повісткою у термін, чітко визначений у ній.
Про те, що працівники можуть роздавати повістки у потягах, повідомив Новини.LIVE юрист АО Verity Group Владислав Лук'яненко. За словами фахівця, ТЦК мають право вручати повістки як за адресою проживання військовозобов'язаного, так і у громадських місцях чи за місцем роботи. Потяг і залізничний вокзал належать до громадських місць.
"Так, звісно, можуть роздавати повістки в потязі. Адже повістки можуть вручатися цілодобово за адресою проживання громадянина, на місці роботи, в громадському місці тощо. В свою чергу, особа зобов’язана з’явитися за повісткою у терміни, встановлені законодавством", - зазначає юрист.
До оформлення повісток існують певні вимоги. Вони мають бути завірені як підписом, так і печаткою керівника ТЦК та СП. Документ має бути на спеціальному бланку. Отже, правильно оформленою повістка буде, якщо:
Працівники ТЦК можуть вручати повістки як за адресою проживання, так і за адресою роботи. Виписувати повістки можуть й у громадських місцях. Це процес цілодобовий. Тобто отримати повістку можна як вдень, так і серед ночі. Юристи перерахували місця, де ТЦК можуть виписувати повістки:
Крім того, повістки можуть надсилатися поштовим зв'язком. Документ надсилають рекомендованим листом з відміткою про вручення. При цьому повістка буде вважатися врученою, навіть якщо такої відмітки немає.
Якщо громадянин відмовляється отримувати повістку - військкоми складають спеціальний акт, яким фіксується така відмова. На основі цього документа правопорушника притягують до адміністративної відповідальності, його можуть затримати правоохоронці і доставити до військкомату. При цьому ТЦК фіксують весь процес на бодікамери чи відеореєстратори.
Українцям не залишили ефективного способу поскаржитись на незаконні дії ТЦК. Жодна "гаряча лінія", роботу яких нещодавно анонсували у Сухопутних військах, не працює. Єдиний номер, куди громадяни все ще можуть додзвонитися, - це лінія Міноборони, утім реально поскаржитись на перевищення повноважень працівників ТЦК - неможливо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.