Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
У Православній церкві України дали роз'яснення
У середу, 19 січня, православні християни всього світу зустрічатимуть свято Хрещення. В Україні вже склалася традиція занурюватися в холодну воду, щоб "змити гріхи" та отримати благословення.
Однак у Православній церкві України нагадали, що традиція купання в ополонці на Хрещення не має нічого спільного зі «змиванням» гріхів, здобуттям особливого Божого благословення чи духовного очищення. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Facebook-сторінку ПЦУ.
"Ніякого церковного припису в Українській Церкві для занурення в зимову воду немає і ніколи не було. Священики здійснюють Чин освячення води відкритих водойм у свято Богоявлення не для того, щоб у ній купатися, а саму воду освячують аж ніяк не «іони срібла» хреста, що занурюється у неї. І якщо при скоєнні водосвяття використовують, скажімо, хрест дерев'яний, то вода все одно силою благословення Божого та благодаті Святого Духа за молитвами стає святинею – агіасмою (від грец. ἁγίασμα – «святиня»)», - йдеться у повідомленні ПЦУ.
У ПЦУ також зазначили, що повторення обряду за Ісусом не змиває гріхи, оскільки той, за заявами священиків, був безгрішний у момент Хрещення і сам посвятив річку Йордан.
"Як же грішні люди можуть "наслідувати" Ісуса Христа, купаючись взимку у водоймах? З якою метою і як саме "наслідують"? При цьому, не соромлячись оголювати напоказ власне тіло, "підігріватися" спиртними напоями, не стримуватися в лайці під час фізичних відчуттів через занурення у крижану воду. І чомусь «обов'язково треба» зануритися тричі та перехреститися перед зануренням…", - зазначили священики.
Крім того, вода в річці Йордан в цей час року досягає 12 - 16 ° тепла, вона не є крижаною, що провокує стрес для організму. Купатися в ополонці не підготовленим для цього людям – це ризикувати своїм здоров'ям та життям, а отже – нехтувати даром Божим. А щодо «змивання» гріхів, то в ПЦУ нагадали, що занурення в ополонку не змиває гріхи, "бо гріх – це не зовнішня проблема, а внутрішня хвороба душі". "Щоб її вилікувати, потрібно спочатку її виявити, від щирого серця покаятися і змінитися за допомогою Божої помочі та через Таїнства Церкви", - заявили в ПЦУ.
Раніше ми повідомляли, хто в Україні отримує пенсію 90 тисяч гривень.
Також писали про те, що авіакомпанія Ryanair відмінила кілька рейсів з України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.