Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Православна церква України бореться із поширеними міфами серед парафіян
Существуют сотни стереотипов, в том числе и связанных с религией. Один из самых распространённых — что женщинам во время менструации нельзя заходить в церковь, присутствовать на служении и касаться святынь и икон. Из-за этого мифа тысячи прихожанок реже посещают храмы.
Існують сотні стереотипів, зокрема пов'язаних з релігією. Один з найпоширеніших — що жінкам під час менструації не можна заходити до церкви, бути присутнім на служінні та торкатися святинь та ікон. Через цей міф тисячі парафіянок рідше відвідують храми.
Про це Інформатору розповіли у Православній церкві України .
Міф про те, що жінці під час критичних днів не можна входити до церкви, розповсюджують люди без богословської освіти.
"Багато вірян неодноразово чули від подруг та старших родичок: вір у Бога, молись, причащайся, прикладайся до святинь, але в «ці дні» – до храму не можна. Щомісяця на кілька днів жінка нібито стає «нечистою», і сама її присутність “оскверняє” Дім Божий. Через ці помилкові уявлення, які поширюються людьми, багато дівчат і жінок починають рідше ходити до храму, спочатку одноразово, поки не "очистяться", а згодом взагалі перестають відвідувати церкву – адже, хоча Спаситель приймав усіх,у його будинку жінкам під час менструації нібито не раді. І вважати так помилково” – уточнили у церкві.
Організм жінки не може стати "нечистим" через природні фізіологічні процеси, які закладені в основу її організму.
"Сам Спаситель говорив, що єдиним джерелом нашої скверни стає те, що виходить із людського серця - лихі помисли, ганебні вчинки, заздрість та інше зло (Мк. 7: 20-23)", - зазначають у церкві.
"Нечистим" називали людей, які або не дотримувалися гігієнічних норм, або мали заразну та небезпечну для інших хворобу. У 21 столітті є велика кількість різних гігієнічних засобів, які жінки можуть використовувати під час місячних, тому вважати їх "нечистими" немає підстав. У ПЦУ цитують священномучеників та святителів минулих століть, які вважали, що природне очищення не зневажене перед Богом.
Нагадаємо, у Києві єпископ Православної церкви України побив жінку. Крім того, священик та депутат «ЄС» назвав «недорозвиненими» жінок, які роблять аборти.
Також Інформатор писав, що Папа Римський вибачився перед тисячами дітей, які зазнали насильства від священиків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .