Головна
Україна
Події
12:52, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Українців, які прямують за кордон із зони бойових дій, пропускатимуть за внутрішнім паспортом чи ID-карткою, як вийняток. Це стосується тих, хто виїжджає для отримання статусу біженця або у пошуках притулку. Про ценачальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління, полковник Ігор Матвійчук, передаєІнформатор. В окремих випадках під час знаходження за кордоном у громадян України може виникнути необхідність наявності закордонного паспорта, що визначено законодавствами країн перебування чи транзитного проїзду. "Радимо враховувати різні ситуації та, за можливості, оформити закордонний паспорт ще до перетинання кордону", - зазначив Нагадаємо, українці не можуть отримати ID-карту та закордонний паспорт. Крім того, Також Інформаторписав, у якому віці діти можуть виїхати з України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Чи можна виїхати з України за внутрішнім паспортом або ID-карткою

Читать на русском
Чи можна виїхати з України за внутрішнім паспортом або ID-карткою

Роз'яснення Держприкордонслужби

Українців, які прямують за кордон із зони бойових дій, пропускатимуть за внутрішнім паспортом чи ID-карткою, як вийняток. Це стосується тих, хто виїжджає для отримання статусу біженця або у пошуках притулку.

Про це повідомив начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління, полковник Ігор Матвійчук, передає Інформатор.

В окремих випадках під час знаходження за кордоном у громадян України може виникнути необхідність наявності закордонного паспорта, що визначено законодавствами країн перебування чи транзитного проїзду.

"Радимо враховувати різні ситуації та, за можливості, оформити закордонний паспорт ще до перетинання кордону", - зазначив Матвійчук. 

Нагадаємо, українці не можуть отримати ID-карту та закордонний паспорт. Крім того, 

Також Інформатор писав, у якому віці діти можуть виїхати з України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.