Чергове приниження: Дженніфер Лопес оприлюднила подробиці інтимного життя з Беном Аффлеком

Читать на русском

Співачка відома своїм вибуховим характером та розкутістю

Читать на русском
Дженніфер Лопес та Бен Аффлек
Дженніфер Лопес та Бен Аффлек

Співачка відома своїм вибуховим характером та розкутістю

Відколи після 18-річної розлуки Бен Аффлек і Дженніфер Лопес возз'єдналися і здобули своє щастя в особі одне одного, прихильники почали стежити за їхнім життям ще активніше. Багатьом досі здається, що у стосунках зірок залишилося багато невирішених проблем, а їхній шлюб, який одного разу пережив перевірку часом, все ж таки приречений на провал. Адже надмірна увага з боку папараці, близькість Бена до колишньої дружини Дженніфер Гарнер, запальність і непростий характер Лопес заважають їхнім стосункам. І якщо Аффлек, на думку фанатів, докладає зусиль до побудови їхнього спільного щастя, то Лопес навпаки.

Вона сильно ревнувала коханого ще на початку нульових, коли він був одним із головних секс-символів Голлівуду. І продовжила робити це після весілля, влаштовуючи сварки через його близькість із колишньою дружиною, адже з акторкою він завжди щасливий і веселий, а зі співачкою найчастіше з'являється з незадоволеним обличчям. Але Джей Ло має намір стояти на своєму – зірка продовжує демонструвати свою пристрасть до чоловіка на публіці, щоб усім довести: він – мій, і у нас все добре.

Спочатку вона влаштувала жаркі поцілунки з Беном прямо на червоній доріжці, а напередодні випустила нову пісню, де співає про свої найінтимніші бажання. В одному з треків, що увійшли до нового альбому This Is Me… Now, артистка яскраво описала постільну сцену зі своїм чоловіком.

«Сумую за твоїм тілом, що забирається на мене зверху, що ковзає всередині мене. За тим, як я катаюся на ньому», – співає Дженніфер у композиції під назвою Greatest Love Story Never Told («Найбільша історія кохання, яку ніколи не розповідали»).

Сумую за твоїм тілом
Сумую за твоїм тілом

І щоб у фанатів раптом не виникло жодних сумнівів, про кого ці рядки, вона називає долею те, що вони з цим чоловіком знайшли одне одного двічі за одне життя.

Однак такий детальний опис інтимного життя зіркової пари оцінили далеко не всі прихильники. Деякі писали в коментарях, що не хотіли б цього знати й мимоволі уявляти, що це огидно або що таким чином Лопес вкотре хотіла переконати себе та весь світ: ми справді так любимо одне одного.

Лопес вкотре хотіла переконати себе та весь світ
Лопес вкотре хотіла переконати себе та весь світ

Хтось погодився, що подібні пісні народжуються зовсім не від гарного подружнього життя, і знову пожаліли Бена Аффлека, припустивши, що той навряд чи давав згоду на оприлюднення цих фактів. Дженніфер знову принизила чоловіка.

Подібні звинувачення посипалися на адресу співачки вперше зовсім нещодавно. Тоді вона взяла за основу свого документального фільму любовні листи, які їй писав Бен понад двадцять років тому, під час першого роману, і поділилася їхнім змістом з усією своєю численною командою. Як виявилось, сам Аффлек дозволу на це не давав. Втім, у нього навіть не питали. Таким вчинком дружини він був буквально шокований і, очевидно, почував себе приниженим.

Лопес та Аффлек у 2004 році
Лопес та Аффлек у 2004 році

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.