Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Голова ОП попередив, що Україна ризикує залишитись без окупованих росією територій
Глава Офісу президента України Андрій Єрмак під час робочого візиту до США заявив про "великий ризик програти війну". Він повʼязав цю небезпеку з можливим відтермінуванням надання допомоги з боку Вашингтона. Ця заява пролунала на тлі того, як у Конгресі "застряг" законопроект щодо фінансування підтримки України.
За словами Ярмака, Україна ризикує залишитися без вже окупованих росією територій. Українські війська вимушені оборонятись. Про це з посиланням на виступ керівника ОП повідомляє "Голос Америки".
"Якщо допомога, яка зараз обговорюється в Конгресі, буде відкладена - я не кажу не прийнята - це створить великий ризик того, що ми будемо в тому самому становищі, в якому ми зараз. І звісно це з великою ймовірністю зробить неможливим продовження звільнення територій і створить великий ризик програти війну", - заявив Єрмак.
Єрмак назвав якнайшвидше голосування за додаткове фінансування для України критично важливим. Під час свого візиту до Вашингтону очільник ОП виступив в Інституті миру США. Разом з ним у Сполучених Штатах перебувають спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук та міністр оборони Рустем Умєров.
Розгляд законопроєкту про виділення допомоги у розмірі 106 млрд доларів повинен відбутись у Сенаті у середу, 6 грудня. Відомо, що 61 млрд із цієї суми планують надати Україні, а 14 млрд - Ізраїлю. Проте у США не можуть дійти згоди щодо цього питання
4 грудня директорка бюджетного департаменту Білого дому Шаланда Янг попередила Конгресс, що США більше не мають грошей на допомогу Україні у протистоянні росії. Тобто надати зброю та інші вкрай необхідні речі США не зможуть.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.