Чемпіонаті світу-2022: збірна Аргентини сенсаційно програла збірній Саудівської Аравії

Аргентину вважають одним з претендентів на чемпіонство

Аргентина-Саудівська Аравія

У Катарі проходять матчі першого туру групового етапу ЧС-2022. Один з головних фаворитів турніру збірна Аргентини розпочала боротьбу за трофей. Першим суперником аргентинців стала збірна Саудівської Аравії.

У вівторок, 22 листопада, на ЧС-2022 розпочали боротьбу команди групи С. Збірна Аргентини зустрілась зі збірною Саудівської Аравії.

Аргентина: Д. Мартінес, Моліна, Ромеро, Отаменді, Тальяфіко, де Пауль, Паредес, Ді Марія, Мессі, Гомес, Лаутаро Мартінес.

Запасні: Армані, Рульї, Фойт, Монтіель, Пеццелья, Акунья, Альварес, Паласіос, Корреа, Алмада, Родрігес, Дібала, Фернандес, Лісандро Мартінес.

Саудівська Аравія: Аль-Овейс, Абдулхамід, Аль-Тамбакті, Аль-Булаїгі, Аш-Шаграні, Аш-Шехрі, Канно, Аль-Малкі, Ад-Давсарі, Аль-Фарадж, Аль-Бурайкан.

Запасні: Аль-Ямі, Аль-Акіді, Аль-Ганам, Маду, Аль-Амрі, Аль-Брік, Отайф, Аль-Хасан, Аль-Наджеї, Аль-Абед, Багебрі, Аль-Абуд, аль-Давсарі, Асірі, Шарахілі.

Перебіг матчу

Воротар Саудівської Аравії вступив у гру на другій хвилині матчу. Аль-Овейс у стрибку парирував удар Мессі. На 8-й хвилині арбітр отримав підказку від VAR і призначив пенальті у ворота Саудівської Аравії. Мессі ударом з одинадцятиметрової позначки не залишив шансів голкіперу. Відкривши рахунок, збірна Аргентини трохи відійшла назад, надавши супернику можливість потримати м’яч у себе. Втім зайвого аргентинці збірній Саудівської Аравії не дозволяли і до воріт не підпускали.

На 27-й хвилині Аргентина провела разючу атаку. Лаутаро Мартінес вийшов сам на сам і  перекинув голкіпера. Але VAR зафіксував офсайд і гол не зарахували. Аргентинці дуже часто потрапляли в офсайд. На 34-й хвилині з цієї ж причини арбітри скасували гол Лаутаро Мартінеса. Загалом за перший тайм арбітри зафіксували у збірної Аргентини сім офсайдів. Наприкінці першої воловини гри капітан збірної Саудівської Аравії Аль-Фарадж отримав пошкодження і не зміг продовжити гру. На 4-й компенсованій хвилині його замінив Аль-Абед.

Аргентина - Саудівська Аравія

На третій хвилині другого тайму Саудівська Аравія несподівано зрівняла рахунок. Аргентина втратила м’яч у центрі поля, Аш-Шехрі увірвався до штрафного майданчика і пробив під праву штангу. А на 53-й хвилині Саудівська Аравія вийшла вперед. Ад-Давсарі розібрався з трьома суперниками і обвідним ударом відправив м’яч у правий кут.

Тренер збірної Аргентини відреагував на події потрійною заміною. На поле вийшли Фернандес, Лісандро Мартінес та  Альварес. Аргентина активізувалась і почала створювати моменти. На 63-й хвилині Аль-Овейс парирував удар Тальяфіко, а трохи згодом перехопив подачу Альвареса. На 73-й хвилині голкіпера Саудівської Аравії не зміг пробити вже Ді Марія.

Аргентина продовжувала тиснути, але Саудівська Аравія досить вдало оборонялась. Більше того, команда намагалась відсунути гру від своїх воріт. У компенсований час голкіпер Саудівської Аравії при грі на виході коліном влетів у голову своєму захиснику. На щастя все обійшлось, хоча гравцю і знадобилась заміна. Команди переграли майже15 хвилин, але Аргентині так і не вдалося відігратись.

• Аргентина — Саудівська Аравія 1:2 (Мессі, 10 (з пенальті) - Аш-Шехрі, 48, Ад-Давсарі, 53).

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків чемпіонату світу, зіграних 21 листопада. Також ми розповідали про протест гравців збірної Ірану.