Чемпіонаті світу-2022: Нідерланди та Еквадор підписали мирову

У групі А збереглося двовладдя

Нідерланди - Еквадор

На ЧС-2022 у Катарі проходять матчі другого туру групового етапу. У матчі групи А зустрілись команди, які виграли матчі першого туру. Збірна Нідерландів екзаменувала Еквадор.

У п’ятницю, 25 листопада, на ЧС-2022 поєдинки другого туру провели команди групи А. Збірна Нідерландів в разі перемоги гарантувала собі вихід у плей-офф.

Нідерланди: Нопперт, Думфріс, Тімбер, ван Дейк, Аке, Блінд, Копмейнерс, Ф. де Йонг, Классен, Бергвейн, Гакпо.

Запасні: Пасвер, Бейлов, де Лігт, де Врей, Л. де Йонг, Депай, Бергейс, Ланг, де Роон, Маласія, Янссен, Вегхорст, Тейлор, Сімонс, Фрімпонг.

Еквадор: Галіндес, Анхело Пресіадо, Поросо, Торрес, Інкап’є, Еступіньян, Плата, Мендес, Кайседо, Естрада, Валенсія.

Запасні: Рамірес, Домінгес, Арболеда, Сіфуентес, Пачо, Груесо, Айртон Пресіадо, Ібарра, Арреага, Мена, Сармієнто, Паласіос, Франко, Реаско, Родрігес.

Перебіг матчу

Нідерланди відкрили рахунок вже на 6-й хвилині. Гакпо гарматним ударом з лінії штрафного майданчика увігнав м’яч у лівий кут. Після голу збірна Нідерландів віддала ініціативу супернику, пропонуючи Еквадору вести гру. Команда з Південної Америки намагалась просунутись вперед за рахунок позиційних атак. Нідерланди ж грали дуже обережно у захисті і довгий час не дозволяли турбувати свого голкіпера.

Боротьба лідерів групи А

На 31-й хвилині Валенсії ледь не вперше дозволили пробити. Нопперт концентрації не втратив і перевів  м’яч на кутовий. Еквадор зміг забити на останніх секундах компенсованого до першого тайму часу. Але арбітрі зафіксували офсайд і гол не зарахували.

На початку другого тайму Еквадор забив швидкий гол. Еступіньян прострілив, Нопперт відбив перед собою, а Валенсія зіграв на добиванні. Через десять хвилин на допомогу голкіперу збірної Нідерландів прийшла поперечина. Плата підібрав відскок після заблокованого захисником удару Валенсії і перевірив на міцність каркас воріт. Команди продовжували атакувати, але чим менше часу залишалось до кінця матчу, тим ці атаки ставали обережнішими. І Нідерланди і Еквадор розуміли, що нічия не найгірший варіант. Врешті поєдинок так і закінчився – внічию 1:1.

• Нідерланди — Еквадор 1:1 (Гакпо, 6 – Валенсія, 49).

Чемпіонат світу-2022

Турнір проходить у Катарі з 20 листопада по 18 грудня 2022 року. У фінальній частині участь беруть 32 команди. Збірні розділені на 8 груп. До етапу плей-оф вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків чемпіонату світу між збірними Сенегалу та Катару. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 22 та 23 листопада.