Чемпіонат світу-2022: Бразилія змогла зламати захист збірної Швейцарії

Долю матчу вирішив єдиний гол

Бразилія - Швейцарія (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі завершуються поєдинки другого туру групового етапу. У матчі лідерів групи G зустрілись збірні Бразилії та Швейцарії. Швейцарці вдало оборонялись, але Каземіро не втримали.

У понеділок, 28 листопада, на ЧС-2022 поєдинки другого туру проводили команди групи G. Один з головних фаворитів ЧС-2022 збірна Бразилії грала проти міцної збірної Швейцарії.

Бразилія: Аліссон, Мілітао, Маркіньйос, Тьяго Сілва, Сандро, Рафінья, Фред, Каземіро, Вінісіус, Рішарлісон, Пакета.

Запасні: Вевертон, Едерсон, Даніло, Даніель Алвес, Фабіньо, Теллес, Гімараеш, Жезус, Антоні, Родріго, Евертон, Бремер, Педро, Мартінеллі.

Швейцарія: Зоммер, Відмер, Аканджі, Елведі, Родрігес, Фройлер, Рідер, Джака, Соу, Емболо, Варгас.

Запасні: Омлін, Кобель, Кьон, Фернандес, Закарія, Сеферович, Штеффен, Ебішер, Фасснахт, Кемерт, Фрай, Шер, Шакірі, Яшарі.

Перебіг поєдинку

Бразилія зі старту зустрічі захопила ініціативу і почала шукати шляхи до воріт суперника. Швейцарія відійшла на свою половину поля і починала пресинг біля центральної лінії. На 18-й хвилині Пакета зліва зробив простріл у центр штрафного майданчика, але  Рішарлісон не дотягнувся до м’яча. На 27-й хвилині Вінісіус ударом в дотик завершував подачу Рафіньї з правого флангу. М’яч летів у лівий кут і Зоммер встиг переміститись і відбити удар. Трохи згодом  Рафінья наважився на удар здалеку. Зоммер і тут зіграв надійно, намертво забравши м’яч. Швейцарія нечасто переходила на половину поля Бразилії. Команда хотіла насамперед захистити свої ворота, а вже у другу чергу думала про атаку. Наприкінці 44-ї хвилині на стадіоні на кілька секунд зникло освітлення. Проблему швидко вирішили і матч продовжився.

Після перерви стилістика гри не змінилася. Бразилія атакувала, Швейцарія оборонялась. По гравцю з кожної команди заробили попередження. Жовті картки отримали Рідер та Фред. Швейцарія на декілька хвилин перемістила гру ближче до воріт збірної Бразилії. Захист бразильців впорався і вступати у гру Аліссону не довелось.

Бразилія забила на 64-й хвилині. Вінісіус уник підкату Елведі, увірвався до штрафного майданчика і пробив у правий кут. Але система VAR зафіксувала офсайд. Тож рахунок залишився 0:0. Збірна Бразилії дещо збавила оберти. Команді не потрібно було вигравати за будь-яку ціну. Спокійний темп приспав пильність захисту збірної Швейцарії. На 83-й хвилині Каземіро обвідним ударом вразив правий кут швейцарських воріт. У час, що залишився до кінця поєдинку, скоріш Бразилія могла забити другий м’яч, аніж Швейцарія зрівняти рахунок.

• Бразилія — Швейцарія 1:0 (Каземіро, 83).

Група G
Група G

Чемпіонат світу-2022

Турнір проходить у Катарі з 20 листопада по 18 грудня 2022 року. У фінальній частині участь беруть 32 команди. Збірні розділені на 8 груп. До стадії 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку чемпіонату світу між збірними Південної Кореї та Гани. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 27 листопада.