Чемпіонат Європи U-20: баскетбольна збірна України в 1/8 фіналу зіграла зі збірною Туреччини

Європейська першість з баскетболу проходить у Чорногорії.

Чоловіча збірна України U-20 подолала груповий етап і вийшла в плей-офф. В матчі 1/8 українці зустрілися з однолітками з Туреччини.

За розвитком подій у матчі збірної України уважно стежив Інформатор.

У середу, 20 липня, чоловіча збірна України U-20  з баскетболу зіграла свій четвертий поєдинок на чемпіонаті Європи. На попередньому етапі українці виступали у групі С разом з Чехією, Литвою та Іспанією, де посіли третє місце і вийшли в плей-офф. Суперником збірної України U-20 в 1/8 фіналу стала збірна Туреччини, яка у своїй групі зайняла друге місце, поступившись господарям Євробаскету чорногорцям, та випередивши збірні Польщі та Німеччини.

Склад збірної України: Бринюк, Кобзистий, Івашов, Мітіріч, Шиманський, Журавльов, Бублик, Іванов, Ковляр, Дзюба, Шульга, Кошеватський.

Збірна Туреччини відкрила рахунок, на що українці відповіли влучним кидком Кобзистого з дальньої дистанції. Згодом той же Кобзистий довів перевагу збірної України до семи очок. Збірна Туреччини поступово зменшила відставання до двох балів, а в кінці першої чверті зрівняла рахунок – 15:15. На початку другої десятихвилинки команди теж йшли досить рівно, не дозволяючи комусь значно відірватися в рахунку. В середині чверті вже турки вели +3, а потім збільшили перевагу до семи очок. Завершилася ж перша половина матчу на користь збірної Туреччини -  37:30.

Після перерви баскетболісти турецької збірної продовжували тримати комфортну для них різницю в рахунку. Українці намагалися нав’язати супернику свою гру, але помилки в простих ситуаціях зводили нанівець всі зусилля. За підсумками тридцяти хвилин ігрового часу збірна України програвала вісім очок. Четверта чверть почалась з влучного дальнього кидка  Кобзистого. Однак кардинальних змін на майданчику не сталося. Туреччина продовжувала контролювати хід гри і тримала збірну України на відстані. Більше того, збірна Туреччини суттєво збільшила відрив, знявши всі питання про переможця.

• Туреччина U-20 — Україна U-20 72:56 (15:15, 22:15, 17:16, 18:10).

Тепер українці поведуть боротьбу за 9-16 місця і наступний матч зіграють 21 липня. Суперник збірної України визначиться пізніше. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчів другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів та про результати жеребкування третього відбіркового раунду футбольних єврокубків.