Чемпіонат Європи U-20: баскетбольна збірна України зіграла зі збірною Іспанії

Європейська першість з баскетболу проходить у Чорногорії.

Чоловіча збірна України U-20 продовжує виступи на чемпіонаті Європи з баскетболу у Дивізіоні А. В останньому матчі групового етапу українці зустрілися з іспанцями.

За розвитком подій у матчі збірної України уважно стежив Інформатор.

У понеділок, 18 липня, чоловіча збірна України U-20  з баскетболу зіграла свій третій поєдинок на чемпіонаті Європи. Суперником збірної України U-20 стала збірна Іспанії, яка після перемог над Чехією та Литвою очолювала групу С.

Склад збірної України: Бринюк, Кобзистий, Івашов, Мітіріч, Шиманський, Журавльов, Бублик, Іванов, Ковляр, Дзюба, Шульга, Кошеватський.

Рахунок у зустрічі кидком з-за дуги відкрив Віталій Шиманський. Тільки ось лідирували українці зовсім недовго. Іспанці захопили ініціативу і на сьомій хвилині вигравали з різницею у шість очок. Збірна України змогла скоротити відставання до одного балу, але першу чверть все одно програла – 17:22. На початку другої десятихвилинки іспанці швидко збільшили свою перевагу до десяти очок. Після тайм-ауту від свого головного тренера українці почали потроху наздоганяти суперника. Однак збірна Іспанії знову додала у швидкості і виграла першу половину зустрічі  52:31.

Другу половину іспанці почали з ривку 8:0. Українцям було важко протистояти супернику і різниця в рахунку продовжувала збільшуватись. По завершенню тридцяти хвилин ігрового часу українці програвали вже 29 очок. На заключну чверть збірна України виходила вже без надії на порятунок. Іспанія ж грала у своє задоволення і в підсумку здобула більш ніж переконливу перемогу.

• Україна U-20 — Іспанія U-20 58:89 (17:22, 14:30, 12:20, 15:17).

Незважаючи на поразку, українці вийшли у 1/8 фіналу і наступний матч зіграють 20 липня. Суперником збірної України стане одна з команд групи D, в якій виступають збірні Польщі, Німеччини, Туреччини та Чорногорії. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчів збірної України U-20 на чемпіонаті Європи з баскетболу та про результати жеребкування третього відбіркового раунду футбольних єврокубків.